Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

 • Kancelaria adwokacka we Wrocławiu

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu »

  Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu proponuje wysokiej jakości usługi prawnicze dla podmiotów indywidualnych i korporacyjnych. kancelaria świadczy pomoc prawną, w zakresie udzielania konsultacji prawnych, sporządzania pism procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria trudni się sprawami z szeregu dyscyplin prawniczych, m.in: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dyscyplina złożona, toteż osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, wykazują duże trudności w zgłębieniu zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów prawnych. Pracujemy nad sprawami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tej przyczyny zobowiązujemy się do zastępowania naszych klientów w różnych sprawach, nawet tych niełatwych. Współpracujemy zarówno z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem lub wykroczeniem, ale też z osobami podejrzanymi o popełnienie przestępstwa, wykroczenia. Jesteśmy przekonani, że procedury sądowe są bardzo zawikłane, dlatego też należycie dbamy, aby obie strony odnalazły adekwatną ochronę w procesie. Na prośbę klientów kancelarii bierzemy udział w pertraktacjach, mediacjach i dyskusjach w sprawach. Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz świadczy również pomoc prawną on-line. Korzystając z usługi przez internet klienci kancelarii uzyskują bezzwłoczne, skuteczne i dyskretne rozstrzygnięcie zleconego problemu. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług naszej kancelarii zapraszamy na www.adwokat-wroclaw.eu

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław

  Porady prawne Wrocław »

  Oficjalna witryna kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze. Nasze usługi kierujemy głównie do indywidualnych osób a także podmiotów gospodarczych. W zakresie naszych specjalizacji znaleźć można między innymi reprezentacja interesów klientów przed sądami, porady prawne, sporządzanie pism procesowych, podział majątku wspólnego, odszkodowania, umowy cywilnoprawne. Więcej niezbędnych informacji znajdziecie na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław

  Notariusz Wrocław »

  Wypatrujesz wartościowego Notariusza w swoim terenie? Umiejscowiona w centrum Wrocławia, Kancelaria Notarialna jest tak blisko Ciebie. Notariusz Wrocław Bożena Nowińska gwarantuje kapitalną jakość usług, sprawną i terminową procedurę przeprowadzenia wszystkich czynności notarialnych. Zajmujemy się tworzeniem aktów notarialnych, duplikatów, uzasadnienia oryginału papierów wartościowych i wieloma innymi atrybutami prawnymi. Uwierz profesjonalizmowi. Pewność i jakość - gwarantowane!

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Wrocław

  Kancelaria Prawna Wrocław »

  Windykacja należności. Arbitraż. Mediacje. Zastępstwo prawne. To zakres działalności wrocławskiej kancelarii prawnej "Dolnośląska Grupa Finansowo-Prawna". Działamy od 2002 roku. Swoją ofertę z doradztwa inwestycyjnego kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji, osób fizycznych. Współpracujemy z ekspertami z zakresu audytu, doradztwa inwestycyjnego, rzeczoznawcami. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo, pewność. Ochrona interesu klienta jest dla nas najważniejsza. Oferujemy zarówno stałą opiekę prawną, jak i pomoc prawną w konkretnej sprawie, również w języku niemieckim i angielskim. Profesjonalizm, bezpieczeństwo, pewność to nasze atuty. Na rynku prawniczym działamy od 2002 roku.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria »

  Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak prowadzi kancelarię prawną we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych, rozwodach, alimentach oraz szeroko pojętym prawie pracy, cywilnym i rodzinnym pozwala zaoferować wszechstronną ofertę usług prawnych dla osób fizycznych. Kancelaria posiada także bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej firm, przygotowywaniu projektów umów prawnych, opiniowaniu wewnętrznych aktów normatywnych, obsłudze prawnej zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządów, rad nadzorczych obsługiwanych podmiotów obsługiwanych podmiotów. Dodatkowo kancelaria specjalizuje się w windykacji należności i dochodzeniu odszkodowań na drodze prawnej. Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak posiada certyfikat pozwalający prowadzić sprawy prawne przed e-sądami w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego. Zapraszam do skorzystanie z moich usług, profesjonalizm za rozsadna cenę

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona: