Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria notarialna Agaty Romanowicz i Kamili Komarzańskiej serdecznie zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic. Niezbędne dla ważności niektórych umów jest ich zawarcie w formie aktu notarialnego. Wtedy zyskują charakter dokumentu urzędowego. Kancelaria notarialna Agaty Romanowicz i Kamili Komarzańskiej oferuje od kilkunastu lat profesjonalne usługi z zakresu czynności notarialnych.Świadczymy usługi przewidziane dla notariusza przez ustawę z dn.14 lutego 19991 roku "Prawo o notariacie":
  -sporządzanie aktów notarialnych,
  -aktów poświadczeń dziedziczenia,
  -sporządzanie poświadczeń,
  -doręczanie oświadczeń,
  -spisywanie protokołów,
  -sporządzanie protestów weksli i czeków,
  -przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
  -sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.
  Wrocławska Kancelaria notarialna to synonim fachowości i kompetentności.
  Kontakt tel. (71)7915370, e-mail biuro@notariusz.wroclaw.pl

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Wrocław

  Odszkodowanie Wrocław »

  Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław - KDRO.pl, odzyska dla Państwa najwyższe odszkodowanie za wypadek, odszkkodowanie za błąd medyczny, czy też odszkodowanie za słupy energetyczne. Prowadzimy sprawy od A do Z, czyli od etapu przedsądowego aż do reprezentacji przed Sądami wszystkich instancji. Wysokie odszkodowanie za wypadek? - tylko z KDRO.pl

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Legnica

  Radca prawny Legnica »

  Kancelaria została założona przez radcę prawnego Pawła Mądrego w 2007 r. i od tego momentu świadczy nieprzerwanie pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów prowadzących we wszystkich formach działalność gospodarczą, osób fizycznych oraz organizacji pozarządowych. Podstawowym celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej w sposób umożliwiający naszym Klientom dokonanie wyboru optymalnych rozwiązań prawnych w prowadzonych przez nas sprawach. Poszukujemy dla naszych Klientów najkorzystniejszych rozwiązań pod względem prawnym, przywiązując jednocześnie dużą wagę do minimalizacji ponoszonych przez Nich kosztów.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

  Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności »

  Firma windykacyjna DKOW oferuje skuteczną windykację długów / wierzytelności przy zachowaniu niskich kosztów dla wierzycieli. W ofercie firmy można znaleźć między innymi bezzaliczkową windykację długów. Gwarantuje to minimalizowanie kosztów po stronie Wierzyciela. Dodatkowo Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności oferuję pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Zapewnia prawidłowe oraz legalne działanie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie GłogĂłw

  Kancelarie Adwokackie GłogĂłw »

  Kancelarie adwokackie adw. Aleksandry Pasternak-Minkus oraz adw. Dariusza Minkusa z siedzibą główną we Wrocławiu oraz filią w Głogowie świadczą kompleksowe usługi prawne - od doradztwa po zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona: