Śląskie Podkategoria: Śląskie

 • Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki

  Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki »

  Kancelaria Patentowa "Radecki" to prężnie działająca kancelaria patentowa, profesjonalnie i kompleksowo zajmującą się ochroną własności intelektualnej. Doświadczenie zawodowe naszych rzeczników patentowych wynosi 30 lat pracy.

  Posiadamy uprawnienia do reprezentowania klientów przed właściwymi polskimi i europejskimi urzędami udzielającymi ochrony w zakresie ochrony własności przemysłowej.

  Rzecznicy patentowi naszej kancelarii należą do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Każdy rzecznik patentowy posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

  Pomagamy w uzyskiwaniu ochrony na wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe oraz doradzamy jak uniknąć naruszenia cudzych praw ochronnych.

  Świadczymy usługi w zakresie ochrony własności przemysłowej i działamy jako pełnomocnicy krajowych i zagranicznych klientów.

  Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi w sprawach dotyczących:
  - wynalazkĂłw
  - wzorĂłw uĹźytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znakĂłw towarowych

  Dane teleadresowe:
  Kancelaria Patentowa Radecki

  40-082 Katowice
  ul.Jana III Sobieskiego 11
  kom.: 516 188 991
  tel.: +48 32 411 52 64
  e-mail: apatent@apatent.pl

  42-200 Częstochowa
  ul. Struga 18
  kom.: 504 136 020
  tel./fax: +48 34 323 08 31
  e-mail: radecki@apatent.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński

  Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Witolda Guji, Adw. Michała Pakuły i Adw. Bartłomieja Włosińskiego udziela wszechstronnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Usługi świadczone są zarówno w postępowaniu sądowym i administracyjnym (w szczególności zastepstwo procesowe, sporządzanie pism) oraz w kwestiach pozasądowych (porady prawne, negocjacje, opinie prawne itp).
  Adwokaci świadczą pomoc prawną na najwyższym poziomie, kierując się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w toku swojej wieloletniej praktyki, a jednocześnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

  Adwokaci Witold Guja, Michał Pakuła i Bartłomiej Włosiński współpracują ze sobą od kilku lat, tj. od początków aplikacji adwokackiej, tworząc zgrany i sprawdzony zespół, który prowadzi sprawy klientów kompleksowo, analizując je z jak najszerszej perspektywy.

  Adwokat Witold Guja specjalizuje się w prawie cywilnym, procedurze cywilnej, prawie gospodarczym i karnym gospodarczym.

  Adwokat Michał Pakuła zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, sprawami z zakresu prawa karnego (w tym karnego gospodarczego i karnego skarbowego), cywilnego i rodzinnego. Oprócz aplikacji adwokackiej odbył także aplikację prokuratorską.

  Adwokat Bartłomiej Włosiński specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

  Adwokaci odznaczają się szerokimi zainteresowaniami, które przekładają się na duże doświadczenie zdobyte w toku kilkuletniej praktyki. Te cechy umożliwiają poprowadzenie każdej sprawy w sposób jak najbardziej profesjonalny, uwzględniający przede wszystkim interes klienta. Oprócz w/w specjalizacji każdy z Adwokatów posiada umiejętności i doświadczenie umożliwiające prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego (m. in. sprawy odszkodowawcze, o zapłatę, spadkowe itd.), rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku wspólnego małżonków i in.). Ponadto, każdy z Adwokatów posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do pełnienia roli obrońcy lub pełnomocnika w postępowaniu karnym.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny, Obsługa prawna, Windykacja - CORPORIS Bielsko-Biała

  Radca Prawny, Obsługa prawna, Windykacja - CORPORIS Bielsko-Biała »

  Prawnik Bielsko, Obsługa prawna, Windykacja - Doradztwo prawne i gospodarcze Grupa CORPORIS Bielsko-Biała oferuje państwu pomoc prawną świadcząc usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapewniamy dochodzenie należności - każdy dzień bez windykacji obniża jej skuteczność (windykacja Bielsko-Biała)! Dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień. Nasz adwokat Bielsko-Biała poprowadzi Państwa sprawę roszczeń ponieważ, każdemu poszkodowanemu należy się odpłata. Zakładanie spółek i przekształcenia, oraz kompleksowa obsługa prawna nieruchomości. Prawnie bezpieczne nabycie, zbycie, odzyskanie nieruchomości. Spółka handlowa to bezpieczeństwo, prestiż, możliwośc.
  Kancelaria radca prawny Bielsko-Biała Nowosielski i Syn świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa, udzielając wsparcie prawniczego w Państwa biznesie oferujemy zastępstwo procesowe, obsługę upadłości. Proponujemy ciekawie dopasowane usługi - Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) czy Stała Ochrona Prawna (SOP)

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Tychy - Adam Palowski - Radca Prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego - Tychy - Adam Palowski - Radca Prawny »

  Działalność naszej kancelarii koncentruje się na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i sektora publicznego, szczególnie jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego. Świadczymy także usługi pomocy prawnej klientom indywidualnym, głównie w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Pragniemy, aby relacje z Klientami oparte były na wzajemnym zaufaniu. Przy świadczeniu pomocy prawnej Klient może oczekiwać dochowania należytej staranności wymaganej od radcy prawnego, a także zachowania w tajemnicy wszystkich informacji uzyskanych w związku z świadczeniem pomocy.

  Kierujemy się zasadą, że ochrona interesów Klientów wymaga odpowiedzialnego podejścia i osobistego zaangażowania przy realizacji powierzonego zlecenia. Niezbędna jest do tego poznanie potrzeb Klienta, ale również prowadzonej przez niego działalności i środowiska w jaki funkcjonuje.

  Nasze usługi obejmują udzielanie porad i opinii prawnych, sporządzanie projektów regulaminów lub zarządzeń, projektów umów i innych aktów prawnych, negocjacje oraz zastępstwo przed sądami i urzędami.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Versus - Paulina Lasocka Bielsko-Biała

  Kancelaria Prawnicza Versus - Paulina Lasocka Bielsko-Biała »

  Kompleksowa obsługa prawna firm w zakresie:
  - prawa handlowego i gospodarczego
  - prawa cywilnego
  - prawa pracy
  - nieruchomości
  - reprezentacji przez sądami i urzędami
  oraz osĂłb fizycznych w zakresie:
  - prawa cywilnego
  - prawa rodzinnego (rozwody, alimenty)
  - prawa pracy

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona: