Śląskie Podkategoria: Śląskie

 • Kancelaria Notarialna Marty WrĂłbel-Konsek w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Marty WrĂłbel-Konsek w Katowicach »

  Kancelaria Notarialna Pani Notariusz Marty Wróbel-Konsek jest zlokalizowana w centrum Katowic w pobliżu placu Wolności przy ulicy Gliwickiej. Kancelaria świadczy pomoc w obszarze: sporządzania aktów notarialnych, sporządzania aktów potwierdzenia dziedziczenia, przygotowywania poświadczeń, doręczania oświadczeń, sporządzania protokołów, przygotowywania wyciągów z dokumentów, sporządzania protestów weksli i czeków. Pracownicy Kancelarii udzielają informacji w kwestiach dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia czynności notarialnej, wielkości taksy notarialnej oraz wielkości opłat skarbowych. Godziny otwarcia Kancelarii to: poniedziałki i środy w godzinach 9-16, wtorki i czwartki pomiędzy 9-17 oraz piątki pomiędzy 8-14. Istnieje również opcja sporządzenia czynności notarialnej poza godzinami pracy Kancelarii po indywidualnym telefonicznym lub mailowym umówieniu daty i godziny.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Agacka

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Agacka »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób prywatnych i firm. Specjalizujemy się następujących sprawach: obsługa prawna podmiotów gospodarczych, prawo, cywilne i gospodarcze, sprawy konsumenckie, prawo rodzinne i osobowe, sprawy spadkowe a także sprawy karne. Staramy się zapewnić naszym klientom szybką i skuteczną pomoc prawną na jak najwyższym poziomie. Kancelaria mieści się w Katowicach przy ul. Sokolskiej. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna

  Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna »

  Megan Wycena to marka, pod którą pracuje właścicielka firmy i rzeczoznawca majątkowy z Pszczyny, Pani Aleksandra Mizera-Pioskowik. Działalność firmy opiera się przede wszystkim na usługach szacowania nieruchomości, nie mniej zajmuje się ona również doradztwem i analizami rynku nieruchomości. W ujęciu przestrzennym firma skupia się przede wszystkim na obsłudze powiatów pszczyńskiego, tyskiego, bielskiego, żorskiego i oświęcimskiego. Obiektywizm i profesjonalizm są wyznacznikami misji przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jadwiga Marczykiewicz, rzeczoznawca majątkowy

  Jadwiga Marczykiewicz, rzeczoznawca majątkowy »

  Oferująca swe usługi mieszkańcom Katowic i innych miejscowości aglomeracji górnośląskiej Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Jadwiga Marczykiewicz zajmuje się wyceną nieruchomości. Powierzając jej oszacowanie Państwa działki, budynku czy lokalu mieszkalnego możecie liczyć na kompetentną i profesjonalnie wykonaną usługę szacowania ich wartości, której rezultat stanowi operat szacunkowy. Przyjazne nastawienie do klienta poparte jest przejrzystym cennikiem. Strona www rzeczoznawcy zawiera informacje o osobie rzeczoznawcy nieruchomości, celach w jakich opracowywane są operaty szacunkowe oraz o dokumentach potrzebnych w trakcie czynności szacowania.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka NBN Tychy

  Kancelaria adwokacka NBN Tychy »

  Kancelaria adwokacka NBN w Tychach to połączenie dwóch praktyk Adwokat Katarzyny Nycz oraz Adwokat Soni Nowak – Buckiej. Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. W ofercie posiada szeroki zakres usług prawniczych a także szkoleniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zamieszczoną na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona: