Lubelskie Podkategoria: Lubelskie

 • Błędy medyczne

  Błędy medyczne »

  Błędy medyczne i odzyskiwanie odszkodowania. Placówka służby zdrowia popełniła błąd medyczny? Nie obawiaj się - w tym przypadku zadziała polisa ubezpieczeniowa. Przygotujemy dokumentacją i wystąpimy o odszkodowanie. Jeśli chcesz uniknąć najczęściej popełnianych błędów i uzyskać odszkodowanie w pełnej wysokości - skontaktuj się z nami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. Dorota Janowska - Kunicka

  Kancelaria Adwokacka adw. Dorota Janowska - Kunicka »

  Jeżeli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

  Świadczone usługi prawe przeznaczone są dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Nasza propozycja gwarantuje pełen profesjonalizm przy bardzo konkurencyjnych zasadach odpłatności. Odpowiedzialne podejście do obowiązków, wysoka jakość usług, niezawodność, terminowość oraz poważne traktowanie klientów - niezależnie od rodzaju zleconej sprawy - to główne czynniki, które pozwoliły wyrobić Kancelarii obecną renomę.

  Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin

  Adwokat Lublin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Kazaren świadczy doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami, organami państwa, urzędami oraz innymi instytucjami. Prowadzi także negocjacje między stronami. Działalność Kancelarii opiera się na zasadzie rzetelności i etyki zawodowej, a swój rozwój wiąże z sukcesami wszystkich swoich Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych

  Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych »

  Oficjalna strona Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Szych z siedzibą w Radzyniu Podlaskim.
  Adwokat Paweł Szych w ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Usługi te obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, rozstrzyganie sporów w drodze negocjacji i mediacji, a także stałą opiekę prawną.

  Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie kaĹźdemu Klientowi pomocy w postaci profesjonalnych
  i skutecznie podjętych działań prawnych. Staramy się, aby Kancelaria była nowoczesna, otwarta na potrzeby i oczekiwania Klientów. Zlecone zadania wykonujemy uczciwie oraz sumiennie. Zawsze rzetelnie informujemy Klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu oraz związane z tym ryzyko prawne.

  Kancelaria zapewnia stosowną wiedzę prawniczą, doświadczenie, solidność, dyspozycyjność, zaangażowanie, zachowanie absolutnej tajemnicy adwokackiej oraz co nie mniej ważne życzliwą atmosferę i wyważone koszty w świadczeniu usług.

  Kancelaria współpracuje z adwokatami z województw mazowieckiego, lubelskiego oraz podkarpackiego,
  co znacznie zwiększa możliwości skutecznego prowadzenia spraw Klientów.

  Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego celem bliższego zapoznania się z ofertą Kancelarii.
  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długĂłw KANCELARIA OPTIMA Lublin

  Windykacja długĂłw KANCELARIA OPTIMA Lublin »

  Prowadzimy windykację należności bez opłat wstępnych. Naszym atutem jest doświadczenie jako prawników i windykatorów jednocześnie. Działamy zarówno w woj. lubelskim jak i w innych regionach kraju.Odzyskujemy należności w szczególności od podmiotów gospodarczych * Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną * Odzyskujemy należności powyżej 2.000PLN * Dłużnik przekazuje pieniądze bezpośrednio na Państwa konto * Wynagrodzenie wynosi od 10 do 15% odzyskanej kwoty * Przejrzyste warunki współpracy (prosta i jednoznaczna umowa) Dokonywana przez nas windykacja obejmuje szereg czynności faktycznych i prawnych w tym m.in.: * Prowadzimy rozmowy i negocjacje z dłużnikiem celem nakłonienia go do spłaty należności. * Formułujemy wezwania do zapłaty zawierające wyjaśnienia konsekwencji prawnych oraz finansowych niezastosowania się do wezwań; * Ustalamy majątek dłużnika; * W razie potrzeby kierujemy pozwy o zapłatę do sądu; * W razie potrzeby kierujemy sprawy do egzekucji komorniczej wykonywanej przez sprawdzonych w działaniu komorników; * Wspomagamy i monitorujemy przebieg postępowania egzekucyjnego; * Zapewniamy zastępstwo przed sądem wykonywane przez radcę prawnego którego wynagrodzenie nie obciąża klienta;


  Zadzwoń i dowiedz się więcej!  Kancelaria OPTIMA

  ul. Grottgera 8/12, 20-029 Lublin

  tel. 81 473 52 13,

  kom. (0) 792 303 303

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lubelskie

Lubelskie - nowa strona: