Lubelskie Podkategoria: Lubelskie

 • Kancelaria Radcy Prawnego Wioleta Puch

  Kancelaria Radcy Prawnego Wioleta Puch »

  Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną oraz świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne

  Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne »

  Kancelaria MAXIMUS świadczy na rzecz swoich Klientów- osób fizycznych jak również innych podmiotów wszechstronne usługi prawne m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego. Kancelaria MAXIMUS prowadzi kompleksową obsługę windykacyjną na etapie przedsądowym jak i sądowym.Oferta firmy:Kancelaria świadczy między innymi następujące usługi:* Pisanie odwołań, apelacji, zażaleń, pozwów, skarg, podań.* Udzielanie konsultacji, porad prawnych.* Przygotowywanie pism i wniosków w toku postępowań sądowych czy też administracyjnych.* Odzyskiwanie- egzekwowanie należności.* Sporządzanie, zabezpieczanie i opiniowanie zawieranych umów.* Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami oraz pomoc w uregulowaniu stanów prawnych nieruchomości.* Weryfikację dokumentacji pod kątem zgodności z prawem.* Sporządzanie opinii i analiz oraz interpretacji dotyczących treści przepisów z danej dziedziny prawa.* Stałej lub jednorazowej obsługi podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka

  Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka »

  Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

  Pomoc prawna w dziedzinach takich jak prawo karne, rodzinne, prawo cywilne, a takĹźe prawo gospodarcze i prawo pracy.

  Prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem odszkodowań i zadośćuczynienia, począwszy od postępowania na etapie likwidacji szkód przez ubezpieczycieli, skończywszy na etapie egzekucji zasądzonych przez sądy należności.

  ul. Okopowa 20/1, 20-022 Lublin; tel. 81 451 14 86, +48 518 569 011

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Baran

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Baran »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusza Barana świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Radca prawny Arkadiusz Baran specjalizuje się w prawie obrotu nieruchomościami, prawie spadkowym oraz prawie spółek handlowych; swobodnie posługuje się językiem angielskim.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Helior - Radca prawny - Chełm

  Helior - Radca prawny - Chełm »

  Biuro prawne Helior to zespół prawników, którzy swoją wiedzą i sumienną pracą dostarczają kompleksową ochronę prawniczą i bezpieczeństwo w każdej dziedzinie życia. To co wyróżnia przedsiębiorstwo z pośród konkurencji to gwarantowanie profesjonalnego zaangażowania do sprawy i przyjaznej współpracy. Ponadto firma proponuje dużą staranność o uszanowanie terminów i ponoszonych kosztów przez klientów.Firma pomaga uzyskać odszkodowania, za szkody powstałe w wyniku zdarzeń drogowych.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lubelskie

Lubelskie - nowa strona: