Małopolskie Podkategoria: Małopolskie

 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw

  Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw »

  MKM Kraków jest to profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje pełną obsługę księgową dla firm. Nasza oferta zawiera także obsługę kadrowo-płacową. Współpracujemy tak z podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i z nowo powstającymi, którym proponujemy bezpłatne przygotowanie oraz złożenie dokumentów rejestracyjnych firmy. Nasz zespół to kadra doświadczonych i dobrze przeszkolonych pracowników. Żeby ciągle podnosić poziom proponowanych usług, współpracujemy z Kancelarią Biegłych Rewidentów, jak też z doradcami prawnymi. Nasza firma prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Dbamy o bezpieczeństwo Klientów, dlatego usługi biura księgowego są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W trosce o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności, bierzemy za nich na siebie ciężar kontaktów z Urzędami Skarbowymi i Inspektoratami ZUS.
  Biuro rachunkowe proponuje swoim Klientom usługi: prowadzenie ksiąg w zgodzie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń podatku VAT, CIT i PIT, przygotowywanie bilansów oraz innych sprawozdań. Prócz tego biuro księgowe sporządza sprawozdania z transakcji obrotu wewnątrzunijnego i przygotowuje sprawozdania statystyczne. W obszarze obsługi kadrowo-płacowej, zajmujemy się sporządzaniem list wynagrodzeń pracowników, prowadzimy dokumentację do rozliczeń z ZUS oraz przygotowujemy dokumenty związane z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników. Prócz tego nasza księgowość prowadzi akta osobowe pracowników, czuwa nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP. O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczne referencje do wglądu na naszej stronie firmowej. Dla nowych Klientów, w pierwszych 3 miesiącach współpracy, przygotowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe. Wszystkich potencjalnych Klientów zapraszamy do wysyłania zapytań na adres naszej poczty elektronicznej.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna KrakĂłw

  Anna Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna KrakĂłw »

  Kancelaria notarialna Anna Słodkowska-Pęk Kraków oferuje obsługę notarialną na wysokim poziomie. Klient, który chce skorzystać z oferty powinien z odpowiednim wyprzedzeniem umówić się z kancelarią w celu pozyskania dokładnych wytycznych odnoszących się do tego, jakie dokumenty trzeba przygotować do danej czynności prawnej. Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy. Zakres naszych usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych, doręczanie oświadczeń, tworzenie protokołów, przygotowywanie protestów dla weksli, odpisów różnego typu dokumentów. Gdy zachodzi potrzeba notariusze przygotowują również projekty aktów oraz oświadczeń. Zajmujemy się także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i innych papierów wartościowych.
  Ze względu na fakt, że rodzime prawo nie stanowi o pracy notariuszy w konkretnych rejonach, każdy Klient może wybrać dogodną dla niego kancelarię notarialną. Zapewniamy Państwa, że prowadzona u nas obsługa prawna odbywa się w zgodzie z przepisami prawa, a ponadto pracujemy niezwykle sprawnie, dzięki czemu osiągamy krótkie terminy spotkań. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w zupełności zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci. Dbamy również o to, by działania notarialne były przeprowadzane bezpiecznie i w pełnej dyskrecji. Nawiązanie współpracy z kancelarią może odbywać się drogą telefoniczną lub przez Internet, ponadto informacje adresowe udostępniają najbardziej znane bazy firm. Klienci wizytując osobiście kancelarię notarialną, mają szansę umówić się na spotkanie, zapytać co powinien zawierać zestaw niezbędnych dokumentów i przejrzeć cennik usług.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Krakowie

  Kancelaria prawna w Krakowie »

  Strona internetowa krakowskiej kancelarii prawnej. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek handlowych, prawie autorskim, prawie nowych technologii i sporządzaniu wszelkich typów umów używanych w obrocie gospodarczym. Kancelaria ma siedzibę w Krakowie, ale współpracuje z Klientami z całej Polski. Kancelaria obsługuje przedsiębiorców działających w następujących branżach: IT, medycznej (lekarzy, zakłady opieki zdrowotnej), handlowej.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • adwokat KrakĂłw

  adwokat KrakĂłw »

  Kancelaria zapewnia klientom - osobom fizycznym i prawnym, doraźną oraz kompleksową pomoc prawną w zakresie: umowy handlowe, prawo cywilne i konsumenckie, prawo spółek, prawo nieruchomości i inwestycji budowlanych, prawo pracy, prawo własności przemysłowej i prawo autorskie, windykacja należności, postępowania cywilnego, administracyjnego i o udzielenie zamówienia publicznego, prawo sektorów infrastrukturalnych, w tym zwłaszcza prawa energetycznego, oraz prawa ochrony konkurencji i konsumentów, postępowania w sprawach wykroczeń i sankcji administracyjnoprawnych. W ramach swojej działalności Kancelaria współpracuje z: notariuszem, rzecznikiem patentowym, zespołem tłumaczy przysięgłych.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat KrakĂłw

  Adwokat KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka T&T z siedzibą w Krakowie zapewnia wszechstronną pomoc prawną adresowaną zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zakres działalności kancelarii obejmuje min. prawo karne, cywilne oraz spółek i działalności gospodarczej. Natomiast w ramach prawa rodzinnego oferta obejmuje reprezentowanie w sprawach o rozwód, separację czy alimenty.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Małopolskie

Małopolskie - nowa strona: