Mazowieckie Podkategoria: Mazowieckie

 • Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych

  Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
  Bombała, Fidos
  HORN sp. partnerska

  Jesteśmy zespołem rzeczoznawców majątkowych specjalizujących się w wycenie nieruchomości oraz innych aktywów. Szczególne doświadczenie posiadamy w zakresie wyceny nieruchomości komercyjnych. Wyceniamy wszelkie obiekty komercyjne począwszy od typowych (biurowców, sklepów, magazynów, hoteli) aż do nieruchomości wysoce specjalistycznych (np. pola golfowe, terminale przeładunkowe). Podejmowane przez nas działania są zawsze adekwatne do zakresu i skali wycenianego mienia. Z najwyższą starannością oszacujemy wartość zarówno małego lokalu mieszkalnego jak również dużej fabryki. W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i sprawdzoną wiedzę.

  Przy projektach interdyscyplinarnych wymagających dodatkowej specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny współpracujemy z najlepszymi ekspertami. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym doradcą. Nasze usługi są kompleksowe zarówno w zakresie wyceny mienia jak też obsługi prawnej. Wykonując zawód zaufania publicznego przestrzegamy ściśle tajemnicy zawodowej.

  Nasi dotychczasowi klienci to w głównej mierze: przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, banki, fundusze inwestycyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe, komornicy, firmy konsultingowe, instytucje naukowe.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa - morawski.eu

  Kancelaria Prawna Warszawa - morawski.eu »

  Kancelaria Morawski & Wspólnicy zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej i podatkowej, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. Naszą zasadą jest, aby raczej zapobiegać problemom, niż tylko je rozwiązywać. Dlatego niezależnie od praktyki procesowej, koncentrujemy się na bieżącym doradztwie na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów.

  Prawnicy kancelarii nie tylko są ekspertami w swoich dziedzinach, ale posiadają także rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego i międzynarodowego biznesu. Kancelaria oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnia praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania dla prowadzonej przez Klientów działalności.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna adwokat radca prawo warszawa - SQLegal

  Kancelaria prawna adwokat radca prawo warszawa - SQLegal »

  Kancelaria prawna SQLegal - Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci to głównie duże renomowane korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Gospodarczego

  Kancelaria Prawa Gospodarczego »

  Szanowni Państwo!

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Kancelarii Prawno – Informacyjnej Sp. z o.o., która od kilku lat wspomaga przedsiębiorców w obrocie gospodarczym.
  Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nam na stworzenie ogólnoeuropejskiej struktury.

  Poprawianie płynności finansowej jest podstawowym zadaniem naszej firmy.

  Skuteczność naszego zespołu wynika z pełnego koncentrowania się na podjętym zadaniu, gdyż naszym celem jest zadowolenie Klienta. W wielu przypadkach zachowanie sztywnych form w warunkach umowy jest niemożliwe, dlatego jesteśmy gotowi do podjęcia bezpośrednich rozmów w celu lepszego dostosowania naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Mamy możliwość zaproponować Państwu współpracę w zakresie:

  - Kontrola i pomiar nieruchomości
  - Cesja wierzytelności i not odsetkowych
  - Windykacji polubownej
  - Windykacji sądowej
  - Wspomagania egzekucji komorniczej
  - Porady prawnej
  - Ochrony prawnej ubezpieczonych
  - Pełnomocnictwa procesowego
  - Służebność przesyłu (np. słupy elektryczne na działkach)
  - Stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa.


  ATUTY NASZEJ KANCELARII:


  1. Minimalne opłaty wstępne (możliwość negocjacji z klientem).
  2. Oferta kompleksowej obsługi prawnej.
  3. Wszechstronna funkcja mediacyjna Kancelarii.
  4. Możliwość zawarcia zarówno stałej jak i jednostkowej umowy współpracy.
  5. Skuteczność naszej Kancelarii (85% prowadzonych spraw) zapewnia doborowy zespół specjalistów.
  6. Możliwość prowadzenia windykacji wierzytelności zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Litwie, Białorusi i Ukrainie.


  Szczegółowych informacji z chęcią udzielę Państwu podczas indywidualnego spotkania lub telefonicznie.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa

  Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa »

  Kancelaria Piotr Ciszewski Warszawa ul. Belgradzka 4 Kancelaria Radcy Prawnego. Kancelaria CISZEWSKI działa od kilku lat. Zatrudniamy kadrę wygenerowanych i doświadczonych prawników.
  Oferujemy swoim Klientom całościowy zakres asysty prawnej i najwyższe standardy świadczenia usług. Wiedza merytoryczna, kompetencje i doświadczenie
  kolektywu oraz skuteczność w postępowaniu sprawiają, że realizujemy zarówno złożone projekty zlecane przez duże publiczne i prywatne podmioty gospodarcze, jak również
  zamykamy wszelkie problemy KlientĂłw indywidualnych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mazowieckie

Mazowieckie - nowa strona: