Mazowieckie Podkategoria: Mazowieckie

 • Kancelaria Prawna Chałas i WspĂłlnicy

  Kancelaria Prawna Chałas i WspĂłlnicy »

  Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy - jedna z największych w Polsce. Firma prawnicza o szerokim zakresie usług. Doradztwo prawne w dziedzinach prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, M&A, prawo podatkowe, prawo zamówień publicznych, prawo nieruchomości, prawo pracy i ubezpieczeń, prawo bankowe i finansowe, prawo antymonopolowe, prawo upadłościowe i naprawcze. Odziały Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Toruń, Wilno, Kijów.#Firma prawnicza o szerokim zakresie usług. Doradztwo prawne w dziedzinach prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, M&A, prawo podatkowe, prawo zamówień publicznych, prawo nieruchomości, prawo pracy i ubezpieczeń, prawo bankowe i finansowe, prawo antymonopolowe, prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy - Legal Services For Corporate Clients. Odziały Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Toruń, Wilno, Kijów.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia

  Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia »

  W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy pełny zakres usług związanych z powoływaniem i rejestracją spółek, prawa handlowego i osobowych, a ponadto oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. W zależności od potrzeb Klienta świadczymy usługi w następującym zakresie: * udzielanie porad i konsultacji prawnych; * reprezentacja przed sądami i urzędami, w tym przed sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz organami administracji i innymi instytucjami, * obsługa prawna podmiotów gospodarczych, * sporządzanie:- opinii i informacji prawnych w zakresie zleconym przez klienta, w tym o charakterze profilaktycznym, jak i odnoszącym się do już zaistniałych sytuacji,- aktów wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, w tym projektów uchwał zgromadzenia wspólników, rady nadzorczej i zarządu,- wszelkiego rodzaju umów, w tym związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym, ich negocjowanie i opiniowanie,- wszelkiego rodzaju pism, zarówno na etapie przedsądowym, jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia * rejestracja i pomoc prawna przy zakładaniu spółek prawa handlowego,* rejestracja fundacji,* kompleksowa pomoc prawna przy przekształcaniu formy prawnej podmiotów gospodarczych, * sprawne, racjonalne i optymalne cenowo przekształcenie przedsiębiorstwa osoby fizycznej (wpis do ewidencji) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,* połączenia (fuzje), inkorporacje, likwidacje, upadłości,* kompleksowa pomoc prawna w zakresie obrotu udziałami spółek oraz zbywaniu przedsiębiorstw,* uczestnictwo i prowadzenie negocjacji,* pomoc prawna w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.Zapraszamy na stronę: www.spolki.org.pl

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SKW Warszawa

  Kancelaria Prawna SKW Warszawa »

  Kancelaria Prawna SK&W z siedzibą w Warszawie to zespół prawników świadczących kompleksowe doradztwo prawne. Specjalizacja Kancelarii to głównie prawo cywilne i gospodarcze. Pracujemy dla Osób Fizycznych, Przedsiębiorców i Spółek Prawa Handlowego. Zapewniamy reprezentacje przed Sądami.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sochaczew

  Komornik Sochaczew »

  Przemysław Kosyra, komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Piaseczno

  Kancelaria Adwokacka - Piaseczno »

  Wioletta Szewczak jest wpisana do listy adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Swoje bogate doświadczenie nabyła przede wszystkim pracując w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów. Z tego tytułu jest wstanie zaoferować szeroki pakiet usług prawnych. Prowadzi klientów w zakresie kodeksu karnego (np. wypadek drogowy), kodeksu wykroczeń (np. zakłócanie ciszy nocnej) oraz prawa cywilnego i rodzinnego (np. (renta). Można zaufać doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pani Adwokat i w razie potrzeby skorzystać z jej usług.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mazowieckie

Mazowieckie - nowa strona: