Mazowieckie Podkategoria: Mazowieckie

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa

  Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. Kancelaria świadczy obsługę prawną opracowując najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.  Oferujemy usługi w zakresie:

  * prawa cywilnego, w szczególności: ochrona własności, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania;
  * prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty;
  * prawa karnego, wykroczeń i postępowania wykonawczego;
  * prawa handlowego;
  * prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  * prawa administracyjnego;
  * rejestracji i obsługi spółek;
  * kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych;
  * windykacji należności;
  * postępowania egzekucyjnego.

  Kancelaria sporządza także opinie prawne, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń prawnych

  Agencja tłumaczeń prawnych »

  Tłumaczenia prawne w biurze tłumaczeń IBT to w szczególności tłumaczenia dokumentów handlowych, niezmiernie przydatnych w ciągu funkcjonowania niemal każdego biznesu. Proponujemy naszym konsumentom kompleksową obsługę działalności, a szczególnie tłumaczenia przysięgłe i zwykłe umów handlowych, pomoc w przygotowaniu kampanii marketingowych mierzonych na rynki międzynarodowe. Oferta dla klientów biznesowych jest stale poszerzana. Tłumaczenia prawnicze w naszym stylu to przygotowanie konferencji i szkoleń, w trakcie których zapewniamy akcesoria ułatwiające procedurę przekładu konferencji czy też szkolenia, organizację przewozu oraz wiele kolejnych możliwości, zgodnie z oczekiwaniami uczestników konferencji. Tłumaczenia kluczowych z punktu widzenia biznesu pism obejmują przekłady ofert handlowych, ogólnych warunków handlu, ugody i protokoły.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa »

  Postanowienie o rozwodzie czy też separacji niejednokrotnie jest jedną z najcięższych jakie zmuszeni są podjąć współmałżonkowie. Już sam rozwód jak również scalone z tym procedury sądowe są dla powodów frustrującym oraz pełnym emocji doznaniem. O ile zdecydujecie się Państwo na polecenie naszej kancelarii własnych spraw wesprzemy Państwa w przebrnięciu przez ów ciężki etap życia w sposób zręczny, rychły oraz w miarę możliwości nie stresujący, a zarazem zapewniając całkowitą opiekę Państwa interesów na etapie przedprocesowym jak również w momencie procesu sądowego. Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych ze stolicy promonującą wsparcie w sprawach takich jak: rozwód, rozdział dobra wspólnego (dodatkowo, w obrębie współwłasności podmiotów ekonomicznych), alimenty i ich wykonanie, kompetencja rodzicielska, patronat nad nieletnimi dziećmi oraz pozostałe. Zawitaj do nas już dziś – napisz ewentualnie zadzwoń. Gwarantujemy, iż czynnie oraz najprędzej, jak to tylko możliwe, sprostamy również najbardziejskomplikowanym kłopotom prawnym. Z nami roztanie stanie się prostsze.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka KBG w Warszawie jest miejscem gdzie można uzyskać profesjonalne doradztwo prawne. W zespole prawnym działają sami najlepsi adwokaci, którzy mają duże doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Sprawdzony adwokat to ktoś, kto przyda się w sytuacjach czysto prywatnych i zawodowych. Zapewniamy kompletną obsługę prawną, która dotyka takich dziedzin jak: prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne oraz prawo spadkowe. Nasza kancelaria prawna udziela też porad online, które nie wymagają kontaktu osobistego. Jesteśmy w pełni elastyczni i z przyjemnością pomagamy rozwiązywać problemy prawne.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba »

  Kancelaria ukierunkowana jest na świadczenie pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, w tym zarówno osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek osobowych oraz kapitałowych. Kancelaria udziela również pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym także spraw rodzinnych.

  Bezpośrednie zaangażowanie w każdą sprawę radcy prawnego zapewnia wysoki standard świadczonych usług oparty na fundamencie zasad etyki wykonywania zawodu. Moje wykształcenie oraz wieloletnie bogate doświadczenie zawodowe pozwalają mi zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru sprawy. Nadrzędnym celem świadczonej przeze mnie pomocy prawnej jest rozwiązanie problemu w oparciu o zidentyfikowane ryzyka prawne i powiązane z tym ryzyka gospodarcze lub ekonomiczne.

  Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku angielskim.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mazowieckie

Mazowieckie - nowa strona: