Mazowieckie Podkategoria: Mazowieckie

 • Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna

  Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna »

  Zakres usług:
  - Pomoc prawna, porady prawne sprawy ZUS i KRUS (w tym: rent i emerytur, zasiłków chorobowych, odszkodowań z tytułu wypadków)

  - Sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego (w tym: spadkowe, alimentacyjne, rozwodowe, odszkodowania, ubezpieczenia, dot. prawa bankowego

  - Sprawy roszczeń z Kodeksu Pracy

  - Prawa Administracyjnego (rĂłwnieĹź prawa podatkowego)

  - Windykacja zadłużeń, pomoc i ochrona prawna wierzycielom i dłużnikom, dot. egzekucji komorniczej i bankowej

  - Działania negocjacji ugodowych przedsądowych w imieniu stron, celem pozasądowego zaspokojenia roszczeń

  - Obsługa prawna firm

  -Współpraca z kancelariami prawnymi prowadzącymi zastępstwo sądowe

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Kancelaria mieści się w Warszawie. Kancelarię charakteryzuje profesjonalne, zindywidualizowane i pełne zaangażowania podejście do spraw każdego Klienta. W staraniach na jego rzecz pozostajemy bezkompromisowi i zorientowani na osiągnięcie założonych rezultatów.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Start

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Start »

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Mendyki – Moniuszko jest niezależną kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne, w szczególności dla przedsiębiorców.

  Usługi świadczone są przez właściciela kancelarii: Radcę Prawnego Magdalenę Mendykę-Moniuszko, posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

  Podstawowym założeniem kancelarii jest oferowanie Klientom optymalnych rozwiązań, uwzględniających zarówno prawne jak i biznesowe oraz podatkowe aspekty poszczególnych zagadnień, problemów czy też obieranych strategii procesowych bądź negocjacyjnych. Kancelaria nastawiona jest na profesjonalną realizację celów i oczekiwań Klientów. Każda ze spraw powierzanych Kancelarii jest traktowana indywidualnie i realizowana z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Klienci kancelarii doceniają nadto: naszą dostępność, komunikatywność i skuteczność.

  Usługi świadczone są w Warszawie, w biurze Kancelarii lub w miejscu uzgodnionym z Klientem.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Patrycja Tomala

  Kancelaria Notarialna Patrycja Tomala »

  Kancelaria Notarialna, Notariusz Patrycja Tomala Warszawa MokotówKancelaria Notarialna mieści się w Warszawie na Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów, w budynku biurowym na skrzyżowaniu ulic Postępu i Marynarskiej. Wejście główne znajduje się od ulicy Marynarskiej. Dokładny adres to ul. Postępu 13, 02-676 Warszawakontakt telefoniczny: 518 557 039 T/F 22 6221788adres e-mail: kancelaria@mojnotariusz.plwww.mojnotariusz.pl Kancelaria dysponuje miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla jej Klientów.Kancelaria czynna w dni powszednie od 8-18 oraz w niektóre soboty

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko

  Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko »

  Adwokat Ewa Paszko zaprasza do skorzystania z pomocy prawnej swojej kancelarii w Płocku. Kancelaria współpracuje z innymi prawnikami z Płocka, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność w swoich działaniach oraz specjalizację w wielu dziedzinach prawa. Zasięg działania kancelarii to nie tylko Płock i okolice ale również inne rejony kraju. Obsługujemy osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mazowieckie

Mazowieckie - nowa strona: