Opolskie Podkategoria: Opolskie

 • Pomoc Prawna Opole

  Pomoc Prawna Opole »

  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy grupą młodych prawników, aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, pragnących podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

  Naszym celem jest zapewnienie niedrogiego i wygodnego dostępu do podstawowych usług prawnych, zarówno dla osób fizycznych jak i małych i średnich przedsiębiorców.

  Zgodnie z przyjętym przez nas standardem świadczenia usług, pierwszy kontakt z naszymi Klientami odbywa się telefonicznie, co pozwala wstępnie określić rodzaj problemu prawnego oraz ustalić dogodny termin spotkania. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Chcąc ograniczyć koszty prowadzonej działalności, a przede wszystkim zaoferować usługę dostosowaną Państwa możliwości, spotkania z naszymi prawnikami odbywają się w domu u Klienta, lub w innym miejscu dogodnym dla Klienta. Istnieje takze możliwość kontaktu za pomocą e-maila. W tej formule, po kontakcie telefonicznym mogą Państwo przesłać szczegółowe zapytanie lub kopie dokumentów do analizy za pomocą poczty elektronicznej. Także za pomocą poczty elektronicznej otrzymają Państwo rozwiązanie swojego problemu.

  Każdy z nas zatrudniony jest w kancelarii prawnej, dlatego nasze usługi świadczymy w godzinach popołudniowych, a przede wszystkim w weekendy, w godzinach dla Państwa dogodnych.

  Zachęcamy do kontaktu z nami,


  - Zespół "Pomocy Prawnej"

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek - Opole

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek - Opole »

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym prawem podatkowym i międzynarodowymi standardami rachunkowości. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kluczbork, Kancelaria Notarialna Irena Sachta-Grosz

  Notariusz Kluczbork, Kancelaria Notarialna Irena Sachta-Grosz »

  Notariusz Irena Sachta-Grosz Plac Niepodległości 4 46-200 Kluczbork Tel.: 77 418 58 24Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach lub w sobotę.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kluczbork | Kancelaria Notarialna Ewa Szydło w Kluczborku

  Notariusz Kluczbork | Kancelaria Notarialna Ewa Szydło w Kluczborku »

  Notariusz Kluczbork | Kancelaria Notarialna w Kluczborku Ewa Szydło ul. Zamkowa 6/4 46-200 Kluczbork tel./fax 77 447 21 21 biuro@notariuszkluczbork.pl
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 17.00 oraz w sobotę od godz. 9.00 do godz. 13.00.
  Inne terminy i godziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opolskie

Opolskie - nowa strona: