Podkarpackie Podkategoria: Podkarpackie

 • RACHMISTRZ - Rachunkowość RzeszĂłw

  RACHMISTRZ - Rachunkowość RzeszĂłw »

  Biuro rachunkowe Rachmistrz Rzeszów zatrudnia specjalistów, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie w działaniu na takich obszarach, jak: finanse, rachunkowość, księgowość, zarządzanie i podatki. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo. Jesteśmy gotowi wspomagać ich na każdym etapie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W naszej załodze pracuje 10 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kwalifikacje oraz certyfikaty, a także ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. W naszej pracy stawiamy na jakość, solidność, innowacyjność oraz doświadczenie. Oferowane przez nas usługi staramy się zawsze dostosowywać do możliwości oraz potrzeb naszych Klientów.
  Biuro rachunkowe Rachmistrz w zakresie usług księgowych proponuje swoim Klientom prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z urzędami, jak również dopilnowywanie spraw podatkowych oraz ryczałtowych. Jesteśmy też gotowi do tego, by prowadzić pełną obsługę kadrowo-płacową. W ramach tej usługi proponujemy prowadzenie ewidencji czasu pracy, sporządzanie umów, prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem stosunku pracy. Nasze biuro ma także w ofercie doradztwo podatkowe, z którego mogą skorzystać wszystkie firmy.
  Naszym zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w zarządzaniu firmowymi finansami. Jesteśmy na bieżąco we wszelkich zmianach prawnych, dlatego możemy doradzać Klientom z zakresu efektywnego prowadzenia biznesu. Doradzamy naszym Klientom z zakresu podatku od towarów oraz usług, jak też podatku dochodowego CIT. Dzięki skorzystaniu z naszej pomocy, osoby prowadzące działalność mogą oszczędzić czas oraz skupić swoją uwagę na prowadzeniu firmy. Stosujemy elastyczne podejście do Klienta, jak również staramy się zagwarantować atrakcyjne ceny za nasze usługi. Nasze biuro rachunkowe jest to firma rzetelna oraz godna zaufania, dlatego też zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci w Rzeszowie-Adwokat dr Joanna Paśkiewicz

  Adwokaci w Rzeszowie-Adwokat dr Joanna Paśkiewicz »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat dr J.Paśkiewicz, Adwokaci w Rzeszowie-usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych-Rzeszów-Wita Stwosza 39.Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych. Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań prawnych. Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • ASSET - Biuro Rachunkowe RzeszĂłw

  ASSET - Biuro Rachunkowe RzeszĂłw »

  Asset z Rzeszowa to biuro rachunkowe trudniące się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do korzystania z usług księgowych wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą dobrze wykorzystać własny czas i zyskać równocześnie pewność, że ich księgowość prowadzona jest fachowo i w pełnej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Obsługa księgowa w biurze rachunkowym Asset oznacza między innymi: prowadzenie ksiąg podatkowych i rozliczeń podatku VAT, prowadzenie spisów środków trwałych a także przygotowywanie raportów okresowych i bilansów rocznych. Trudnimy się również pełną obsługą kadr i płac. W tym zakresie prowadzimy akta pracownicze, prowadzimy rejestry badań lekarskich i szkoleń BHP, przesyłamy zgłoszenia i inne formularze do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Emilia kowalska-deptuła

  Adwokat Emilia kowalska-deptuła »

  Gdzie znajdziesz polecanego adwokata w Łodzi?
  Konieczna Ci pomoc prawna i nie bardzo wiesz, kogo wybrać, żeby prawnik okazał się dobry i był dla Ciebie jak perfekcyjny? W takim razie najlepszym rozstrzygnięciem tej sytuacji będzie szukanie jurysty w Internecie. Wpisz w wyszukiwarkę polecany adwokat łódź i powinna Ci się w owym czasie wyświetlić duża lista osób z różną ilością poparć lub z informacjami, który mecenas jest godziwy, a którego usługi nie spodobały się wielu osobom. Dzięki temu dowiesz się wiele na temat poszczególnych prawników w Łodzi i wyłonisz tego, którego cena i jakość usług okażą się dla Ciebie najbardziej odpowiednie, ażebyś był w przyszłości usatysfakcjonowany z usług.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ostrowiec prawnik

  Ostrowiec prawnik »

  Kancelaria Prawna Mazurkiewicz oferuje Państwu profesjonalną, kompetentną i szybką obsługę w wielu płaszczyznach prawa, a także rzeczową radę w prowadzeniu działalności gospodarczej i transakcjach handlowych.
  Naszym głównym celem jest świadczenie usług na znakomitym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych klientów, abyśmy mogli zaproponować konkretne rozwiązanie powierzanych nam spraw. Należy dodatkowo zaznaczyć, że nasza kancelaria prawna specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym tzn. ustalenie władzy rodzicielskiej, potwierdzeniu lub zaprzeczeniu ojcostwa. Udzielamy porady prawnej i doraźnej w sporządzaniu pozwów separacyjnych, o zwiększenie alimentów czy rozwodowych. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nasza oferta na naszej stronie.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podkarpackie

Podkarpackie - nowa strona: