Pomorskie Podkategoria: Pomorskie

 • Kancelaria prawna Gdańsk

  Kancelaria prawna Gdańsk »

  Jeżeli już dojdzie do takiej sytuacji życiowej, że będzie nam przydatne wstawiennictwo ADWOKAT GDAŃSK, to nie można się zniechęcać, a jedynie na zimno przemyśleć co będzie dla nas najlepsze w takiej uciążliwej sytuacji. Multum osób albowiem, traci w takich momentach zimną krew i postanawiają oni samemu walczyć o swoje prawa. A zdenerwowanie jak wiemy jest nieodpowiednim doradcą. Tym samym, najlepszym wyjściem będzie posłużyć się z usług wytrawnej Prawnik gdańsk, która w sposób dokładny i dodatkowo dotyczący sedna sprawy będzie dbać o nasze interesy. Taką placówką jest właśnie gabinet pani ADWOKAT GDAŃSK Beaty Nowakowskiej, której to biuro jest umiejscowione w Gdańsku i swoim obszarem działalności otacza też całe Trójmiasto oraz okoliczne rejony. Warto tam dryndnąć już dziś i umówić się na rozmowę przedwstępną.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ

  Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ »

  Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W sytuacji, gdy w momencie składania wniosku egzekucyjnego wierzycielem jest osoba poniżej osiemnastego roku życia lub gdy jest ubezwłasnowolniona wniosek egzekucyjny powinien zostać złożony przez ustawowego opiekuna, którym może być na przykład rodzic lub kurator. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna NagĂłrska-Protasiuk Notariusz

  Kancelaria Notarialna - Katarzyna NagĂłrska-Protasiuk Notariusz »


  Notariusz Katarzyna Nagórska - Protasiuk jako osoba zaufania publicznego dokonuje czynności notarialnych zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.
  Notariusz lub pracownicy Kancelarii udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności, wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz wysokości koniecznych opłat i podatków. W tym celu przed przewidzianym terminem przeprowadzenia czynności, prosimy o kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobiście, telefonicznie lub mailowo.

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek 9:00-18:00
  wtorek-czwartek 9:00-17:00
  piątek 9:00-16:00

  tel. 58 3419359, 519 818 186

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski

  Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski »

  Kancelarie tworzone są przez Adwokat Martę Miecznikowską oraz Radcę Prawnego Marka Miecznikowskiego. Siedziba obu Kancelarii mieści się w Gdyni, lecz świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju oraz za granicą. Obsługa prowadzona jest również w języku angielskim. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną, przede wszystkim w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa rodzinnego, prawa spółek handlowych i prawa medycznego. Tworzymy zespół młodych, aczkolwiek już doświadczonych prawników, którzy swoje szlify zbierali przez lata studiów i aplikacji pracując w trójmiejskich kancelariach. Zapewniamy ze swojej strony zaangażowanie i kreatywność pomagającą w rozwiązywaniu niestandardowych problemów prawnych. Współpraca Adwokata i Radcy Prawnego powoduje z kolei większą łatwość w ocenie spraw, które w swoim zakresie zahaczają o różne, często odmienne dziedziny prawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług oraz z sylwetkami prawników.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz

  Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz »

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz.
  Kim jesteśmy? Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią złożoną z doświadczonych i profesjonalnych prawników.
  Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.
  Czym się zajmujemy? Reprezentujemy klientó przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi, udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa, sporządzamy umowy oraz sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomorskie

Pomorskie - nowa strona: