Pomorskie Podkategoria: Pomorskie

 • Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk

  Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk »

  Radca prawny jest to prawnik, który świadczący pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym. Pomoc Radcy prawnego polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz sporządzaniu opinii prawnych. Również występowanie przed sądami i urzędami należy do obowiązków i praw Radcy prawnego. Radcowie prawni zorganizowani są na zasadach samorządu zawodowego. Jednostkami organizacyjnymi samorządu posiadającymi osobowość prawną są okręgowe izby radców prawnych i Krajowa Izba Radców Prawnych. Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego określa ustawa o radcach prawnych. Zawody radcy prawnego i adwokata się między sobą różnią niewiele, a istniejący podział na dwie korporacje jest sztuczny. W stosunku do klienta Radcowie prawni mogą pozostawać w stosunku pracy czego nie wolno adwokatom. Radcowie prawni natomiast nie mogą być obrońcami w sprawach karnych i w sprawach o przestępstwa skarbowe do czego są uprawnieni adwokaci. Radcowie prawni mogą natomiast być pełnomocnikami oskarżyciela posiłkowego w procesie karnym.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna - Agnieszka Oleszczuk-Kowalska - Notariusz Gdynia

  Kancelaria notarialna - Agnieszka Oleszczuk-Kowalska - Notariusz Gdynia »

  Notariusz Agnieszka Oleszczuk-Kowalska oferuje profesjonalne usługi notarialne w Gdyni. Solidność, doświadczenie i profesjonalizm to cenne atuty tej znanej, zlokalizowanej w Gdyni kancelarii. To szybka i fachowa pomoc jakiej potrzebujesz. Dodatkowo Kancelaria ta gwarantuje Tobie szybką usługę związaną z realizacją czynności notarialnych. Przyjemna atmosfera i profesjonalizm sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane problemy uda Ci się rozwiązać od ręki, przy otrzymaniu pełnego wsparcia i fachowej porady.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Anna Bladowska

  Kancelaria Notarialna Anna Bladowska »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii notarialnej z Gdyni która prowadzona jest przez Annę Bladowską. W ofercie kompleksowe usługi związane z działalnością notariusza. Gwarantujemy wysoką jakość usług, rzetelność, terminowość oraz doświadczenie w przygotowaniu dokumentów. Jeżeli więc szukasz w trójmieście notariusza na wysokim poziomie profesjonalizmu to koniecznie sprawdź co zaproponuje Anna Bladowska

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomorskie

Pomorskie - nowa strona: