Warmińsko-mazurskie Podkategoria: Warmińsko-mazurskie

 • Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg

  Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Szakiewicza to kancelaria świadcząca usługi profesjonalego doradztwa prawnego na rzecz małych firm, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również osób fizycznych.Nie świadczymy usług najtaniej, ani najszybciej. Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom profesjonalnej, sprawnej i kompleksowej obsługi prawnej.Uważamy, że na rynku świadczonych przez Kancelarię usług priorytetem pozostać musi profesjonalizm i wszechstronna analiza zagadnień zgłaszanych przez Klienta.Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta: w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta lub w innym miejscu, jak rownież za pośrednictwem środków komunikacji na odległość, takich jak telefon, poczta e-mail.Zapraszam do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk

  Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk »

  Powierzając sprawę naszej Kancelarii Adwokackiej w Ełku zdajesz się na doświadczenie i wiedzę opartą na 5 letnim wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz praktyce zawodowej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na terenie Ełku oraz okolic zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności: porady prawne, opinie prawne, projekty umów i pism procesowych, takich jak pozew czy apelacja oraz zastępstwo przed sądami powszechnymi.

  Adwokat, w przeciwieństwie do biur pomocy prawnej, jest zobowiązany z mocy ustawy zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych i jest to obowiązek nieogranoczony w czasie. Dodatkowym zabezpieczeniem prawnym klienta jest to, iż każdy adwokat posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Zlecając sprawę naszej kancelarii adwokackiej możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną i rzetelną pomoc prawną.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie - nowa strona: