Wielkopolskie Podkategoria: Wielkopolskie

 • Prawnik Poznań

  Prawnik Poznań »

  Naszym celem jest dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Dlatego jesteśmy gotowi przeprowadzić analizę każdego przedstawionego problemu prawnego i zaproponować optymalne dla Klienta rozwiązanie. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie zespołu Kancelarii w doradztwie prawnym pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań - Masiota i WspĂłlnicy

  Kancelaria Poznań - Masiota i WspĂłlnicy »

  Kancelaria Prawna Masiota i Wspólnicy - wszechstronne wsparcie prawne dla osób prywatnych i firm. Dla osób prywatnych radca prawny proponuje usługi z zakresu windykacji należności, prawa umów, nieruchomości, prawa spadkowego, osobowego, rodzinnego, pracy, karnego, bankowego i administracyjnego. Dla firm prawnik oferuje doradztwo m.in. z takich dziedzin jak prawo cywilne, spółek, upadłościowe i naprawcze, podatkowe, własność intelektualna, nieuczciwa konkurencja oraz fuzje i przejęcia. Adwokat obsługuje również przedsiębiorców i osoby prywatne w języku angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim.

  Skontaktuj się z kancelarią radcy prawnego:
  Telefon: +48 61 852 36 23
  Adres: ul. Małopolska 7, 60-616 Poznań

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ewelina Pernet-SzĂłstak

  Kancelaria Adwokacka Ewelina Pernet-SzĂłstak »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Eweliny Pernet-Szóstak świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw z zakresu: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.Siedziba Kancelarii znajduje się na terenie Poznania, jednak z uwagi konieczność pełnej realizacji oczekiwań naszych Klientów działamy na terenie całego kraju oraz współpracujemy z podmiotami zagranicznymi.
  Usługi świadczymy w języku: polskim, angielskim oraz niemieckim.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leszek Sobieski - Kancelaria Radcy Prawnego - Poznań

  Leszek Sobieski - Kancelaria Radcy Prawnego - Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego - Leszek Sobieski świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, klientów indywidualnych, fundacji, stowarzyszeń, samorządów na terenie województwa Wielkopolskiego. Kancelaria każdego Klienta traktuje indywidualnie, zapewniając przy tym bezpieczeństwo prawne oraz najwyższą staranność przy wykonaniu zleconych zadań.
  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria podejmuje działania zmierzające do zabezpieczenia interesu prawnego Klienta

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • WINDYKACJA NALEĹťNOŚCI - Firma Windykacyjna MEDIARE

  WINDYKACJA NALEĹťNOŚCI - Firma Windykacyjna MEDIARE »

  Mediare na rynku windykacji jest od 2004roku. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam skutecznie motywować dłużników do regulowania swoich zobowiązań płatniczych. Powiązanie wielu dziedzin, między innymi takich jak analiza transakcyjna, psychologia sieci, perswazja, informatyka, psychologia, prawo cywilne, karne i skarbowe, pozwalają nam, skutecznie wyróżnić się w efektywności rozwiązywania spraw już na etapie pozasądowym ( 78,32 %) na na tle rynku wierzytelności małych i średnich firm w Polsce.
  Windykacja prowadzona jest przez zespół doświadczonych informatyków, psychologów, mediatorów i radców prawnych, gdyż tylko tak zbudowany zespół w obecnych czasach jest wstanie efektywnie wpłynąć na dłużnika.
  Wszystkie etapy dochodzenie należności prowadzone są na koszt Mediare . Wynagrodzenie Mediare to tylko i wyłącznie prowizja od odzyskanych należności („success fee”), ( oferta prowizyjna w cenniku).

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wielkopolskie

Wielkopolskie - nowa strona: