Wielkopolskie Podkategoria: Wielkopolskie

 • Komornik Sądowy w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda

  Komornik Sądowy w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Agnieszka Rita Herda. Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Środy Wlkp. około 100 metrów od Sądu, położonego przy Starym Rynku. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest – obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp.Gmina Środa Wlkp, Gmina Września, Gmina Dominowo, Gmina Kleszczewo, Gmina Kołaczkowo, Gmina Kostrzyn, Gmina Kórnik, Gmina Krzykosy, Gmina Miłosław, Gmina Nekla, Gmina Nowe Miasto nad Wartą, Gmina Zaniemyśl."Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytoriumRzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucjęz nieruchomości oraz spraw, w których przepisyo egekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio"

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki »

  Kancelaria prawna Przemysława Pawlickiego w Gostyniu to sprawdzony partner w szeroko pojętym biznesie. Bogata wiedza pozyskiwana w Polsce i za granicami oraz duże doświadczenie gwarantują wysoki poziom świadczonych usług doradczych. Radca prawny zaprasza do współpracy firmy oraz jednostki prywatne, które mają trudności z interpretacją prawa. W ofercie kancelarii występuje doradztwo zawierające przede wszystkim prawo gospodarcze i cywilne. Radca prawny posiada także duże doświadczenie w zakresie obsługi ważnych projektów dotyczących dotacji unijnych. Wszyscy przedsiębiorcy mający problemy z odzyskiwaniem swoich należności mogą oczekiwać na specjalistyczną pomoc w kwestii efektywnej windykacji. Prawnik zajmuje się ochroną interesu klientów, przeprowadza postępowania zabezpieczające, a także monitoruje prace komornicze. Oprócz tego w kancelarii świadczone są porady prawne objaśniające prawo pracy, prawo dla budownictwa, a także prawo wykroczeń. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Michał Borowski. Adres: ul. Harcerska 17, 63-000 Środa Wielkopolska. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. Komornik przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godz. 10:00-16:00. Telefon kontaktowy: 612819008

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno

  GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny. Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Gniezna około 200 metrów od dworca PKS i PKP. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest – obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie, składającego się z gmin Gniezno, Trzemeszno, Pobiedziska, Czerniejewo, Łubowo, Kłecko, Kiszkowo, Mieleszyn, Niechanowo. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak
  Adwokat to jeden z zawodów prawniczych. Osoby, jakie zdecydują się na taką właśnie przyszłość dla siebie zobligowane są do oferowania pomocy prawnej, w szczególności udzielania prawnych porad. Mogą również pomagać w przygotowywaniu pism procesowych, a także reprezentować swego mocodawcę przed różnymi państwowymi instytucjami jak chociażby urzędy czy sądy o ile będą do tego odpowiednio upoważnieni. Adwokaci swą przygodę z prawem zaczynają od stażów w uznanych kancelariach, gdzie uczą się jak wygląda praca adwokata.
  Każdy adwokat Poznań może otworzyć swoją kancelarię adwokacką. W Polsce szalenie często otwierane są adwokackie zespoły, w jakich pracuje parę osób mających indywidualne kancelarie. Coraz popularniejsze, za sprawą zachodnich seriali stają się również kancelarie, w których wszyscy ich członkowie wkraczają w spółkę. Dzięki spółkom wzrasta prestiż kancelarii powiększając również bazę klientów.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wielkopolskie

Wielkopolskie - nowa strona: