Zachodniopomorskie Podkategoria: Zachodniopomorskie

 • Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie

  Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus rozlicza podatników o różnej specyfikacji działalności gospodarczej głównie na terenie Szczecina. Pozwoliło nam to zdobyć wysokie doświadczenie w kompleksowym i profesjonalnym obsługiwaniu Klientów, z których każdy zajmuje się innego rodzaju działalnością. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu firm zajmujących się:
  kompleksowym prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów.
  Rozwiązanie to pozwala Państwu zaoszczędzić tak cenny w dzisiejszym życiu czas a nam prawidłowo i rzetelnie rozliczyć dany miesiąc pod względem księgowym!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin

  adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :- reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania- opracowywania i opiniowania umów, - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych- udzielania porad prawnych- udziału w negocjacjach- obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin

  Adwokat Szczecin »

  W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej możecie Państwo uzyskać profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych i rodzinnych. Aktualne Kancelaria skupia się na tych dziedzinach prawa, stale podnosząc kwalifikacje w tych dziedzinach. Świadczenie pomocy prawnej polega na doradztwie prawnym, sporządzaniu opinii prawnych, przygotowywaniu pism (pozwów, wniosków itp.) i projektów umów, ustalaniu strategii działania w sprawie, reprezentowaniu interesów Klientów, egzekucji wierzytelności. Intencją Kancelarii jest wybór na rzecz Klientów najdogodniejszego dla ich spraw rozwiązania prawnego, aby należycie zabezpieczyć ich interesy. Kancelaria Adwokacka swoją działalność buduje na w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług oraz zrozumienie zapotrzebowań Klientów.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie - Szczecin

  Kancelarie Adwokackie - Szczecin »

  Kancelaria sporządza opinie prawne oraz analizy, prowadzi negocjacje oraz reprezentuje Klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym każdego problemu, tłumaczymy wszystkie możliwości jego rozwiązania oraz obiektywnie oceniamy szanse na osiągnięcie zamierzonego celu.Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów korporacyjnych.Koszt prowadzenia całej sprawy zależy od dziedziny prawa z którą jest związana, stopnia jej skomplikowania, a także przewidywanego czasu jej trwania. O kosztach prowadzenia całej sprawy (wysokości opłat sądowych i wynagrodzenia pełnomocnika, możliwości ubiegania się o zwrot kosztów, możliwości ubiegania się o zwolnienie od kosztów sądowych w całości lub części) informujemy każdorazowo klienta przed podjęciem się prowadzenia danej sprawy.Istnieje również możliwość spotkania w Kancelarii w Zielonej Górze.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W sytuacjach nagłych możliwy kontakt natychmiastowy-kom.: 787 767 717.Zapraszamy również na naszą stronę internetową:www.kancelariaszczecin.com, www.adw24.plKancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kamiński Al. Wojska Polskiego 29/470-473 Szczecin

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin »

  ako adwokat świadczę usługi na rzecz firm i osób prywatnych - zajmuję się między innymi sprawami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi (w tym przed urzędami skarbowymi), a także z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego i karnego.W mojej pracy stawiam na sprawność i rzetelność działania. Kwestie prawne, z którymi spotkać się mogą w swej pracy mali i średni przedsiębiorcy, poruszam także na moim blogu "Prawo dla przedsiębiorczych" (www.prawodlaprzedsiebiorczych.pl). Zapraszam do lektury i aktywnego komentowania treści bloga.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie - nowa strona: