Doradcy podatkowi Podkategoria: Doradcy podatkowi

 • Księgowość KrakĂłw

  Księgowość KrakĂłw »

  Biuro Rachunkowe Anmar z siedzibą w Krakowie oferuje swoim klientom profesjonalne usługi księgowe w skład których wchodzą m.in.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sprawy kadrowo-płacowe, rozliczenia ZUS, INTRASTAT, pełna księgowość. Kraków i województwo małopolskie - obsługujemy firmy głównie z tego obszaru. Prowadzenie księgowości zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw i firm handlowo-usługowych o różnej wielkości i zróżnicowanych formach prawnych. Skontaktuj się z nami w celu poznania całej naszej oferty księgowej.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Biuro rachunkowe Wrocław »

  Kancelaria rachunkowa prowadzi swoją działalność na terenie Wrocławia, specjalizując się w obsłudze rachunkowej wielu firm o bardzo różnych specyfikacjach. Oferowane są między innymi takie usługi jak: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo – płacową, obsługę w zakresie BHP oraz wiele innych. Biuro rachunkowe Wrocław proponuje atrakcyjną bonifikatę na usługi księgowe przez pierwszy rok prowadzenia działalności.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa »

  Spółka Marcińczak i Wspólnicy to zespół tworzony przez grono wykwalifikowanych księgowych, z długoletnim doświadczeniem w branży usług rachunkowych. Oferujemy nasze usługi przedsiębiorstwom i osobom prywatnym potrzebującym porad podatkowych. Na prezentowanej stronie internetowej dokładnie omówiono zakres działalności promowanej firmy, zamieszczono również formularz, za którego pomocą można wysłać zapytanie dotyczące oferty. Nasza firma mieści się w Warszawie i na terenie tego miasta oferujemy usługi.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin Sosnowiec Śląsk

  Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin Sosnowiec Śląsk »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaĹźy VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań

  Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe VINDEX w Poznaniu istnieje ponad 15 lat. Od samego początku działalności naszego biura rzetelna obsługa klientów, profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe oraz porady stanowią dla nas cele nadrzędne. Jest to widoczne w wysokim poziomie zadowolenia naszych klientów, którym dzięki naszej pomocy udaje się bez problemu przebrnąć przez gąszcz przepisów polskiego i unijnego prawa podatkowego.
  Pełna księgowość, KPiR, sprawozdania finansowe, zeznania roczne, obsługa płacowa, rozliczenia z ZUS - to tylko niewielki zakres naszych obowiązków. W naszym biurze nacisk kładziemy przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i doskonałe przygotowanie merytoryczne pracowników. Doskonale wiemy jak wysokie są Państwa oczekiwania dlatego w sposób elastyczny i indywidualny traktujemy każde powierzone nam zlecenie. Gwarantujemy życzliwą, owocną i satysfakcjonującą współpracę.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradcy podatkowi

Doradcy podatkowi - nowa strona: