Fora Podkategoria: Fora

 • SpecPrawny.pl

  SpecPrawny.pl »

  Jeśli jesteś studentem i dopiero przedzierasz się przez problemy prawne, z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś nowego i poszerzyć swoją obecną wiedzę. Proponujemy zajrzeć na forum prawne SpecPrawny.pl

  Jeżeli masz problem natury prawnej i nie masz na to funduszy, również zajrzyj na forum prawne SpecPrawny.pl. Znajdziesz tam logicznie po-agregowane działy tematyczne z wielu gałęzi prawa jak prawo cywilne, czy prawo nieruchomości. Godzina pracy prawnika to ok. 180-500 zł - na forum prawnym nie zapłacisz nic.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Kowalski Adwokat

  Wojciech Kowalski Adwokat »

  Kancelaria Adwokacka Wojciecha Kowalskiego oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną. Świadczymy usługi dla osób fizycznych jak również dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Bydgoszczy oraz na terenie całego kraju. Atutem Kancelarii jest 10 - cio letnie doświadczenie wyniesione z pracy w sektorze wymiaru sprawiedliwości, dzięki czemu mają Państwo pewność, że powierzają swoje problemy prawne w dobre ręce.

  Każda sprawa jest dla nas indywidualnym zagadnieniem, do którego podchodzimy z zaangażowaniem i zrozumieniem. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w sprawy Klientów, kreatywne podejście, dokładność, rzetelność i terminowość. Jednocześnie Kancelaria jest gwarantem pełnej poufności i dyskrecji w zakresie powierzonych spraw.

  Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.razempozwy.pl

  www.razempozwy.pl »

  Portal obywatelski zrzeszający ludzi oszukanych przez wielkie korporacje, pozwalający im na wspólną walkę z nieuczciwością i matactwem wielu firm. Wyspecjalizowani prawnicy, organizacje i stowarzyszenia chętnie udzielą pomocnych wskazówek i zacięcie będą bronić Twoich praw.Wiele skrzywdzonych osób, które do tej pory mogły liczyć wyłącznie na siebie, dzięki nowości, jaką stanowią pozwy zbiorowe, stają do walki.
  Nowe przepisy znacznie zwiększają nasze możliwości i szanse wygranej w sądzie z silniejszymi prawnie i materialnie organizacjami.
  Skazani na samych siebie wielokrotnie zapominaliśmy o problemach jakie nas dotykają. Machaliśmy ręką na krętactwo i nielojalność wielu instytucji czując się zbyt mali by się temu sprzeciwić. Ale już teraz wystarczy jedynie dziesięcioosobowa grupa osób by skorzystać z mocnego narzędzia jakim jest właśnie pozew zbiorowy.
  Multum korzyści za tak niewiele.

  Warto podkreślić, że zrzeszanie się i integracja jest realną szansą dla ludzi czekających na sprawiedliwy osąd, odszkodowanie, a przede wszystkim odzyskanie wiary we własny potencjał.
  Złożenie wspólnego pozwu przez poszkodowanych częstokroć zwiększa prawdopodobieństwo wygranej sprawy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne

  Forum prawne »

  Poszukujesz bezpłatnej porady prawnej? Obowiązkowo zobacz nasze forum prawne, na którym znajdziesz porady profesjonalnych prawników. Mnóstwo tematów, setki udzielonych odpowiedzi i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje sposobność uzyskania bezpłatnej porady prawnej w kilka minut. Zapytaj prawnika, rozwiąż trapiące Ciebie problemy. Zobacz nasze forum prawne już w tej chwili i zobacz jak łatwo możesz dziś uzyskać bezpłatną poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • NaszaWokanda.pl - Portal Prawny | Strona główna

  NaszaWokanda.pl - Portal Prawny | Strona główna »

  Naszawokanda.pl to portal prawny skierowany do środowiska prawniczego, który wypełnia oczekiwania zarówno osób fizycznych jak i instytucji poszukujących zarówno codziennych wiadomości dotyczących nauki i praktyki prawa, jak i wyroków sądów, trybunałów i instytucji regulujących. Prosty i intuicyjny interfejs seriwsu pozwala na szybkie poszukiwanie tematów związanych z działalnością ustawodawczą sejmu czy działalnością orzeczniczą NSA. Jednym z najsilniejszych atutów Naszej Wokandy jest wyspecjalizowana wyszukiwarka orzeczeń władzy sądowniczej. Strona oferuje ponad milion orzeczeń i wyroków w tym: orzeczenia SN i TK, wyroki NSA oraz WSA, dzięki czemu jest jedną z największych centralnych baz orzeczeń w RP. Dodatkową zaletę stanowi pełna baza decyzji Prezesa Urzędy Ochrony i Konkurencji oraz baza postanowień Krajowej Izby Odwoławczej.

  Serwis internetowy Naszawokanda.pl oprócz baz danych jest wzbogacony o działy publikacje i aktualności, czytelnik może zdobyć konkretne wiadomości związane z prawem cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, finansowym, i nawet konstytucyjnym. Twórcy artykułów zamieszczanych na naszej wokandzie są pracownikami naukowymi wydziałów prawa, praktykami prawa lub studentami wydziałów prawa i administracji. Taka kombinacja współpracowników zapewnia profesjonalizm oraz pewność publikowanych informacji, a z drugiej strony świeże spojrzenie na praktyczne aspekty stosowania prawa.

  Bardzo ciekawymi narzędziami, jakie zawiera naszawokanda.pl są katalogi instytucji państowe, kancelarii i prawników. Pozycja Instytucje grupuje dane teleadresowe najważniejszych organów państowych zajmujących się stosowaniem i kształtowaniem prawa. Za pomocą katalogu kancelarii oraz prawników można łatwo i szybko znaleźć m.in. kancelarie, radcę prawnego, komornika, a nawet pracownika naukowego. Katalog jest wyposażony w wyszukiwarkę oraz filtry, które pozwalają doprecyzowanie wyniku wyszukania i znalezienie np. adwokata w województwie pomorskim, który jest pracownikiem naukowym.
  Dzięki szerokiemiu zakresowi funkcji naszawokanda.pl jest portalem, który okaże się pomocny zarówno dla studenta zarządzania czy adwokata, a również dzięki rozbudowanemu forum prawniczemu dla osoby która próbuje znaleźć jednorazową poradę prawną.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora

Fora - nowa strona: