Fora Podkategoria: Fora

 • Forum prawne

  Forum prawne »

  Forum prawne jakim jest LEX Forum to doskonałe miejsce na zadawanie pytań bezpłatne do doświadczonych prawników i znawców prawa. Jeśli jesteś w potrzebie i nie wiesz co masz zrobić to koniecznie powinieneś(aś) zaglądać na to forum prawne. Sprawy karne, nieruchomości, a może sprawy rodzinne - tutaj podejmowane są wszystkie te i nie tylko te tematy.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS

  ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS »

  Adwokat Kościelny Grzegorz Ożga – Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS – Profesjonalna pomoc prawna w procesie o nieważność małżeństwa sakramentalnego: informacje na temat procesu, pisanie skargi powodowej, pism procesowych, reprezentacja stron w trakcie procesu. Wieloletnia praktyka sądowa i doświadczenie oraz współpraca z wieloma Sądami Kościelnymi w Polsce gwarantują rzetelne i uczciwe doradztwo prawne. Możliwość osobistych spotkań z Adwokatem także w miejscu zamieszkania. Kontakt: tel. 695 262 806; e-mail: kancelaria-probitas@o2.pl

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i radca prawny, Konin, Olsztyn - Aleksander Gubański

  Adwokaci i radca prawny, Konin, Olsztyn - Aleksander Gubański »

  Aleksander Gubański to adwokat prowadzący kancelarię w Koninie oraz filię w Olsztynie. Współpracujący z kancelarią adwokaci i radcy prawni zapewniają pełną obsługę prawną. Specjalizuje się w prawie karnym wykroczeń, cywilnym, gospodarczym, handlowym, rodzinnym i opiekuńczym, administracyjnym, nieruchomości oraz pracy. Kancelaria zapewnia obsługę prawną poprzez: reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym jako obrońca, pełnomocnik procesowy i oskarżyciel posiłkowy oraz udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji i stałą obsługę prawną.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora

Fora - nowa strona: