Inne Podkategoria: Inne

 • Szybki wypis dokumentĂłw z KRS online

  Szybki wypis dokumentĂłw z KRS online »

  prezentowana firma zajmuje się pozyskiwaniem informacji z akt sądowych. Każdy wypis KRS dostarczamy klientom terminowo w w czasie 24 godzin. Pozyskujemy odpisy dokumentów z ogólnodostępnych rejestrów oraz akt sądowych. Za pomocą naszego serwisu można uzyskać dowolny odpis KRS online. Naszym klientom proponujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy naszym klientom niezawodność i krótki czas realizacji zleceń. Zapraszamy do współpracy osoby ceniące swój czas i pieniądze.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja zbiorĂłw

  Rejestracja zbiorĂłw »

  Promowana strona zawiera ofertę JDS Consuling, obejmującą ochronę danych osobowych. W zakres usług firmy wchodzi przygotowywanie różnych klauzul, np. zgody. Specjalnością tej firmy stała się rejestracja zbiorów danych osobowych. Firma opracowuje pisma do GIODO, czyli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Firma proponuje kompleksowe doradztwo z zakresu branży, którą się zajmuje. Oferta firmy obejmuje organizację kursów w zakresie ochrony danych osobowych. Działalność firmy i jej oferta zostały szczegółowo opisane na stronie.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursyprawnicze.pl - metodyka pracy sędziego, egzamin radcowski

  kursyprawnicze.pl - metodyka pracy sędziego, egzamin radcowski »

  Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą pod okiem profesjonalistów przygotować się do egzaminów związanych z zawodem prawniczym. Egzamin adwokacki, egzamin radcowski to tylko niektóre elementy z szerokiej oferty szkoleń, które proponujemy. Gwarantujemy niezbędne materiały potrzebne do ugruntowania wiedzy koniecznej do opanowania chociażby metodyki pracy sędziego a także innych zawodów prawniczych. Bezpłatne materiały szkoleniowe,  niezbędny wykaz aktów prawnych jak również dostęp do materiałów i prac online jest jednym z nielicznych punktów oferowanych przez nas kursów. Nasi specjaliści o ugruntowanej wiedzy i długoletniej praktyce zawodowej sprawią, że nauka na egzamin adwokacki lub radcowski będzie przebiegać w sposób wysoce profesjonalny.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS - Krajowy Rejestr Sądowy

  KRS - Krajowy Rejestr Sądowy »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w sieci, w którym znajdziesz wiele interesujących informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze aktualne informacje na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także informacje na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz znaleźć dokładne dane na temat tych podmiotów koniecznie odwiedź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa niezawodnie, błyskawicznie i w prosty sposób umożliwia dotarcie to poszukiwanych treści. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne

  Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne niejednokrotnie w Twoim życiu. Część z nas wielokrotnie natrafi na kłopoty prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takich chwilach dobrze jest skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym portalu prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w różnych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwikłają każdy Twój problem. Nie zwlekaj ani momentu dłużej, zaznajomj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym serwisie prawnym, a jeśli samodzielnie nie odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona: