Kodeks prawny Podkategoria: Kodeks prawny

 • Adwokaci w Krakowie

  Adwokaci w Krakowie »

  Lokalny zespół budują pracownicy z pasją sądową. Z wyjątkową pieczołowitością próbujemy zadbać o wszelkie zlecone nam problemy. Do każdej z rozpraw podchodzimy indywidualnie, dzięki temu nasi interesanci mogą mieć gwarancję, że jest ona prowadzona na bardzo wysokim poziomie, zachowując swoją ciągłość i odpowiednie wsparcie. We wszelkich organizowanych rozprawach nasza kancelaria wykazuje się takimi wartościami jak niezawodność, fachowość, zaufanie, zachowanie tajemnic oraz utrzymanie reguł etyki prawniczej, zaś w głównej mierze chronienia tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Adwokat, pisma procesowe,

  Kancelaria Adwokacka, Adwokat, pisma procesowe, »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, jak również zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.Reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi, udzielamy porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz pisma procesowe.Wykonujemy czynności zawodowe według naszej najlepszej wiedzy, z należytą uczciwością, starannościąi gorliwością.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat niemcy - bawaria

  adwokat niemcy - bawaria »

  Jako adwokat z terenu Würzburga występuję w Bawarii, ale i także na terenie całych Niemiec, przed sądami i urzędami, przede wszystkim dla polskich Mandantów. Zaleta mojej oferty jest oczywista – jako Mandanci nie muszą Państwo pokonywać uciążliwej drogi przez tłumacza i mogą Państwo uzyskiwać informacje prawne oraz informacje na temat postępowań bezpośrednio u mnie jako adwokata.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK

  Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK »

  Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK . Prawa Pracownika w Anglii. Porady i Pisanie pism - Niesluszne Zwolnienia, Dyskryminacja, Skargi, Proces Dyscyplinarny w Anglii, Zwolnienie Lekarskie i Chorobowe.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna s.c. Piotr Kowandy Andrzej Adamski - Poznań

  Kancelaria Notarialna s.c. Piotr Kowandy Andrzej Adamski - Poznań »

  Ciężkie zdarzenia losowe czasami wymagają pomocy ze strony profesjonalnego adwokata. Jeśli macie problem z rozstrzygnięciem spraw natury prawnej, należałoby skorzystać z usług naszej kancelarii adwokackiej – gwarantujemy niskie ceny oraz świetną obsługę. Wśród oferowanych czynności można znaleźć przykładowo: sporządzanie umów, reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami oraz opiniowanie umów.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kodeks prawny

Kodeks prawny - nowa strona: