Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa

  Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. Kancelaria świadczy obsługę prawną opracowując najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.  Oferujemy usługi w zakresie:

  * prawa cywilnego, w szczególności: ochrona własności, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania;
  * prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty;
  * prawa karnego, wykroczeń i postępowania wykonawczego;
  * prawa handlowego;
  * prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  * prawa administracyjnego;
  * rejestracji i obsługi spółek;
  * kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych;
  * windykacji należności;
  * postępowania egzekucyjnego.

  Kancelaria sporządza także opinie prawne, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne

  Forum prawne »

  Forum prawne jakim jest LEX Forum to doskonałe miejsce na zadawanie pytań bezpłatne do doświadczonych prawników i znawców prawa. Jeśli jesteś w potrzebie i nie wiesz co masz zrobić to koniecznie powinieneś(aś) zaglądać na to forum prawne. Sprawy karne, nieruchomości, a może sprawy rodzinne - tutaj podejmowane są wszystkie te i nie tylko te tematy.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK

  Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK »

  Internetowy Serwis Porad Prawa Pracy w UK . Prawa Pracownika w Anglii. Porady i Pisanie pism - Niesluszne Zwolnienia, Dyskryminacja, Skargi, Proces Dyscyplinarny w Anglii, Zwolnienie Lekarskie i Chorobowe.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne

  Porady prawne »

  Serwis e-prawnik.pl pozwala zasięgnąć pinii z wszystkich dziedzin prawa od ekspertów z różnych dziedzin prawa. Wyspecjalizowani eksperci czekają na zapytania i oferują swoje usługi zarówno dla firm i osób prywatnych.

  Eksperci prawa udzielają kompleksowej obsługi prawnej firm, fachowego doradztwa oraz rozwiązywania codziennych problemów prawnych. Są oni w stanie utworzyć wyspecjalizowane dokumenty prawne w zależności od potrzeb klienta.

  Co więcej serwis e-prawnik.pl przygotował dla firm pakiety biznesowe, dzięki czemu możliwe staje się znaczne zminimalizowanie kosztów za cenę porady prawnych online. Płatne porady prawne udostępniane są wyłącznie za pośrednictwem internetu. Porady udzielane są w 24 godziny od zapytania i poprzedza je darmowa wycena.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz

  Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi pomocy prawnej, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy także usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: