Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Hirszberg

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Hirszberg »

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Hirszberg świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Celem kancelarii jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie.Dla wygody Klientów kancelaria świadczy pomoc prawną przez Internet – porady ponline. Mogą Państwo zwrócić się o udzielenie porady prawnej czy analizy prawnej, o zaopiniowanie dokumentów, sporządzenie umowy czy pisma procesowego.Zapewniamy przystępne i przejrzyste warunki finansowe.Kancelaria oferuje pomoc prawną w następującym zakresie: - obsługa prawna firm, - udzielanie porad prawnych, - porady prawne online, - sporządzanie pisemnych opinii i analiz prawnych, - negocjowanie, opiniowanie i sporządzanie umów, - reprezentowanie przed sądami, organami administracji, a także występowanie przed organami egzekucyjnymi, - sporządzanie pozwów, środków zaskarżania i innych pism procesowych, - pomoc prawna w pozasądowym rozstrzyganiu sporów, udział w negocjacjach, - zakładanie spółek, - audyt prawny przedsiębiorstwa, - windykacja wierzytelności.Nasza specjalność to:- prawo cywilne,- prawo gospodarcze i prawo spółek,- prawo pracy i ubezpieczenia społeczne,- prawo upadłościowe i naprawcze,- prawo rodzinne,- prawo spadkowe,- prawo nieruchomości,- windykacja wierzytelności, - odszkodowania.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Baran

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Baran »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusza Barana świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Radca prawny Arkadiusz Baran specjalizuje się w prawie obrotu nieruchomościami, prawie spadkowym oraz prawie spółek handlowych; swobodnie posługuje się językiem angielskim.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych

  KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych »

  Kancelaria Prawna MONERE świadczy kompleksową pomoc i obsługę prawną organizacjom pozarządowym, a także osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym tradycyjnie i przez Internet. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej usługi lub zlecenia stałej obsługi prawnej zgodnie z wybranymi abonamentami. Ich wybór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Klientów. Oprócz obsługi prawnej specjalizujemy się w opracowywaniu założeń projektów, sporządzaniu wniosków o ich dofinansowanie, a następnie koordynujemy realizację zgodnie z wymogami konkursowymi

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa

  Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  SZUKASZ POMOCY PRAWNEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię w formie on-line.KOSZT POMOCY ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  OFERUJEMY KORZYSTNE ABONAMENTY MIESIĘCZNE NA ŚWIADCZONE PRZEZ NAS USŁUGI DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW!

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna

  Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna »

  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców działających na rynku polskim i niemieckim. Obsługujemy firmy transportowe, które zajmują się transportem drogowym wykonywanym plandekami, cysternami, transportem towarów niebezpiecznych (ADR), towarów szybkopsujących się (ATP), transportem intermodalnym i nienormatywnym. Zajmujemy się również problemami prawnymi przewozu osób. Kancelaria Kozlowski oferuje polskim eksporterom pełną i profesjonalną obsługę ich działalności w Niemczech. Dla naszych Klientów prowadzimy windykację należności od niesumiennych dłużników. Oferujemy doradztwo i reprezentację w kwestiach związanych z zakładaniem i prowadzeniem spółek osobowych oraz spółek kapitałowych polskiego i niemieckiego prawa handlowego. Oferujemy doradztwo podatkowe dotyczące systemu niemieckiego i międzynarodowego. Oferujemy również prowadzenie bieżącej księgowości dla firm działających w Niemczech. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach w relacjach ze sprawcą i jego ubezpieczycielem, a także w czasem nieuniknionym postępowaniu cywilnym przed sądem.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: