Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS

  ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS »

  Adwokat Kościelny Grzegorz Ożga – Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS – Profesjonalna pomoc prawna w procesie o nieważność małżeństwa sakramentalnego: informacje na temat procesu, pisanie skargi powodowej, pism procesowych, reprezentacja stron w trakcie procesu. Wieloletnia praktyka sądowa i doświadczenie oraz współpraca z wieloma Sądami Kościelnymi w Polsce gwarantują rzetelne i uczciwe doradztwo prawne. Możliwość osobistych spotkań z Adwokatem także w miejscu zamieszkania. Kontakt: tel. 695 262 806; e-mail: kancelaria-probitas@o2.pl

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu

  Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria Adwokacka Ius Cogens świadczy pomoc prawną z takich dziedzin jak prawo cywilne, rodzinne, spadkowe oraz sprawy karne. Specjalnością Kancelarii są sprawy rozwodowe, podziału majątku i odszkodowawcze. W dziedzinie odszkodowań prowadzi postępowania dotyczące szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie i błędów medycznych. W dziedzinie prawa cywilnego zajmuje się sprawami o rozliczenie nakładów na nieruchomość, zasiedzenie czy zniesienie współwłasności. Z zakresu prawa administracyjnego prowadzi sprawy o opłaty adiacenckie i planistyczne. Doradzamy w sprawach prowadzenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY

  DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY »

  Prawnik Niekorporacyjny/ Doradca Prawny Dawid Kokot w swojej praktyce zawodowej zajmuje się i specjalizuje się:w sprawach karnych, w sprawach cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.Lex non debet deficere conquerentibus in iustitia exhibenda.(tłum. Prawo nie powinno opuszczać tych, którzy szukają sprawiedliwości.) Aktualnie stawka wynagrodzenia za udzielenie porady wynosi od 50 do 100zł. Do ustalonej kwoty DOJAZD NA TERENIE LUBLIŃCA GRATIS!!!!.Uprzejmie proszę o telefoniczne bądz e-mailowe umawianie się na wizytę w Kancelarii.Uwaga! prawnik DAWID KOKOT może umówić się z Państwem w każdym odpowiadającym Państwu terminie, również w soboty i niedziele.ORADY PRAWNE PRZEZ TELEFONDzwoniąc na podany poniżej numer telefonu połączysz się od razu z naszym prawnikiem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pokieruje jak najlepiej rozwiązać problem prawny. Dzwoniąc na infolinię prawną płacisz za połączenie, zaś oczekiwanie na zgłoszenie prawnika jest bezpłatne.Opłata za porade Prawna od 19 zł!!Nasi prawnicy odpowiadają na Państwa pytania:Poniedzialek - Piątek w godzinach od 8:00 do 21:00Sobota i Niedziela w godzinach od 10:00 do 21:00LUB CAŁA DOBE POD NUMEREM 798-612-664!Prawnicy udzielający porad prawnychPorad prawnych przez telefon udzielają dyplomowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się na co dzień rozwiązywaniem problemów natury prawnej.Warto skorzystać z telefonicznej formy pomocy prawnejKorzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Dzwoniąc do nas płacisz tylko za rzeczywisty czas udzielania pomocy prawnej, natomiast oczekiwanie na zgłoszenie się prawnika jest całkowicie bezpłatne. Do nas dodzwinisz się z każdego miejsca w Polsce, z małej miejscowiści oraz dużego miasta jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Doradca prawny zawsze rzetelnie podejdzie do twojego problemu prawnego.W ramach każdej wykupionej u nas usługi otrzymujesz dodatkową bezpłatną 7–dniową opiekę prawną. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jakie pojawią się z Twojej strony możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc.Prowadzący Twoją doradca prawny lub asystent poinformuje Cię o ewentualnej potrzebie skorzystania z innej formy pomocy prawnej; gdyby np. sama porada prawna była niewystarczająca dla pełnej ochrony Twoich interesów.INTERNETOWA PORADA PRAWNA OD 49 ZŁ + BEZPŁATNA 7-DNIOWA OPIEKA PRAWNA.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum bezpłatnych porad prawnych

  Forum bezpłatnych porad prawnych »

  Bezpłatne porady prawne. Forum prawnicze - prawne.org - oferuje darmowe porady prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Pomoc prawną oferują prawnicy i inni użytkownicy forum prawnego. Oprócz bezpłatnych porad prawnych w portalu prawnym znajdziesz również wzory pism i pozwy.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku

  Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku »

  Kancelaria Prawna "JUSTICE" w Płocku zrzesza wielu doświadczonych prawników specjalizujących się w wybranych dziedzinach prawa. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, specjalistą od pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczoznawcą majątkowym oraz doradcą finansowym.

  Kancelaria Radców Prawnych JUSTIICE i Wspólnicy świadczy usługi prawne jak pomoc prawna czy porada prawna pozostawiając każdorazowo do Państwa dyspozycji zorganizowany zespół prawników działający w ramach określonej kategorii specjalizacyjnej. Obsługa prawna za pośrednictwem specjalistów w konkretnej dziedzinie maksymalizuje efektywność naszych działań, jak również pozwala znaleźć rozwiązania problemów niestandardowych, wymagających wnikliwej analizy sprawy oraz wyspecjalizowanej, fachowej wiedzy w zakresie danego zagadnienia.

  Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej, udzielając porad prawnych, zapewniając zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz rodzinnych i spadkowych w tym o podział majątku. Nasza Kancelaria reprezentuje również swoich Klientów w postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wnosząc skargi na ostateczne decyzje administracyjne, przed organami administracji, prowadząc sprawy administracyjne oraz sporządzając odwołania od decyzji organów pierwszej instancji. Do zakresu pomocy prawnej świadczonej przez radców prawnych kancelarii, należą również usługi polegające na przygotowywaniu umów oraz opiniowaniu umów przedłożonych przez Klientów, doradztwo w zakresie ich zawierania, a także egzekucja należności i dochodzenie odszkodowań.

  Prawnicy kancelarii reprezentują również swoich Klientów przy rozwiązywaniu różnego rodzaju sporów na etapie przedsądowym.

  Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w soboty. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: