Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • Kancelaria Odszkodowawcza Meditor-Oddział Lublin

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor-Oddział Lublin »

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor jest liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej)

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl

  Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl »

  Opis działalnościKancelaria adwokacka zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz firm. Reprezentuje klientów w postępowaniach przedsądowych oraz sądowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Zapraszamy na stronę internetową: adwokathabdas.plO kancelariiAdwokat Monika Habdas świadczy usługi prawne, oferując w szczególności:porady prawne,reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych,sporządzanie pism procesowych oraz umów,kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu:prawa karnego i wykroczeń – obrona oskarżonego jak i reprezentacja pokrzywdzonegoprawa karnego wykonawczego – sprawy o odroczenie, przerwę, warunkowe zawieszenie wykonania kary, odwołanie listu gończego i in.prawa cywilnego, rodzinnego, rzeczowego i spadkowego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, o podział majątku wspólnego, o alimenty, kontakty z dzieckiem, spraw spadkowych, odszkodowawczych, egzekucyjnych oraz dotyczących służebności przesyłuprawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o prawo do renty i świadczenia rehabilitacyjnegoprawa gospodarczegoprawa administracyjnego, w szczególności spraw związanych z użytkowaniem wieczystymAdwokat Monika Habdas prowadzi sprawy klientów przebywających za granicą. Istnieje możliwość udzielania porad prawnych oraz zlecania spraw za pośrednictwem maila: monika@habdas.pl, bez konieczności bezpośredniego spotkania. Kancelaria adwokacka mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Bielska-Białej. Adres strony internetowej to: adwokathabdas.pl.Adwokat Monika Habdas przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.Kancelaria Adwokacka obejmuje zasięgiem swoich usług obszar Bielska-Białej i okolic, a w szczególności Żywca, Cieszyna, Pszczyny, Tychów, Oświęcimia, Jastrzębia Zdroju.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry

  Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry »

  Zajmujemy się obsługą prawną firm i wszelkich instytucji, a także obsługujemy klientów indywidualnych na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi stałe, okresowe oraz doraźne. Naszym atutem jest wysoki standard usług połączony ze zrównoważonym poziomem kosztów. Poprzez naszą stronę udzielamy również porad prawnych on-line.
  Adwokat Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla osĂłb fizycznych.
  Radca prawny Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla firm i instytucji.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • LexVin - Porady prawne online

  LexVin - Porady prawne online »

  Kancelaria powstała w celu świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej. Na łamach serwisu zamieszczamy obszerną bazę artykułów, porad prawnych, orzeczeń z takich zagadnień prawa jak: prawo cywilne, prawo podatkowe, prawo rodzinne i inne. Za pośrednictwem serwisu LexVin można zamówić m.in. sprzeciw od nakazu zapłaty. O początku istnienie portalu z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy zadowolonych Klientów dla których rozwiązaliśmy najbardziej skomplikowane problemy prawne dotyczące min. takich sprawa jak: zachówek, gwarancja, najem i inne.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijańska Kancelaria Radcowska

  Chrześcijańska Kancelaria Radcowska »

  Kancelaria Radcy Prawnego oferuje pomoc prawną z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, leasing, korporacyjne, umów, bankowe, wekslowe, rodzinne, opiekuńcze, nieruchomości, spadkowe, pracy, upadłościowe i naprawcze. Zajmuje się windykacją należności zarówno na etapie sądowym jak i przed-sądowym. Oferuje mediacje cywilne, gospodarcze i pracownicze. Wszystkie osoby zaangażowane w świadczenie usług w ramach Kancelarii to osoby wierzące, które każdego dnia także i w pracy zawodowej kierują się wartościami wynikającymi z Ewangelii.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: