Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • E-porady

  E-porady »

  Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Skorzystaj z naszych usług i rozprosz swoje wszelakie wątpliwości i problemy. Nie jest ważne czy interesują Cię rozwody, sprawy rodzinne lub też jakieś inne, bowiem nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zmierzenie się z nawet najtrudniejszymi problemami na poziomie prawnym.

  O naszej rzetelności świadczy fakt, iż ePorady, które realizujemy zostały doceniane przez ludzi w całym kraju.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia

  Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia »

  Jakie wybrać ubezpieczenie, czym się kierować aby w razie wypadku czy zdarzenia losowego w którym możesz ucierpieć, uzyskasz należne Ci świadczenie.
  Jak się dowiedzieć czy przy wypłacie odszkodowanie zostało ono Ci prawidłowo naliczone. Czy przypadkiem Ubezpieczyciel nie oszukał Cię na Twojej niewiedzy. Taka tematyka, jak i wiele więcej związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami znajduje się na naszym portalu. Wystarczy wejść i cieszyć się zawartością serwisu. Dla chcących czynnie korzystać z serwisu zapraszamy do rejestracji i korzystania z forum, które pozwala przedstawić pytania i problemy, a odpowiedzi udzielają eksperci z zakresu ubezpieczeń.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazda po alkoholu, brak prawa jazdy, zatrzymane prawo jazdy

  Jazda po alkoholu, brak prawa jazdy, zatrzymane prawo jazdy »

  Profesjonalny serwsi prawniczy. Jechałęś po alkoholu? Miałeś wypadek lub nieprzyjemną sytuację na drodzę? A możę przekroczyłeś maksymalną liczbę punktów karnych? Niezależnie od Twojej sytuacji, wejdź i zarejestruj się ZA DARMO w serwisie a udzielimy Ci pomocy. Niezalężnie od tego czy jesteś poszkodowany czy sprawcą zdarzenia, masz prawo do pomocy. My Ci jej udzielimy. Zapraszamy serdecznie, Ekipa ZabranePrawko.pl

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marcin Harasimowicz

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marcin Harasimowicz »

  ancelaria adwokacka adwokata Marcina Harasimowicza świadczy usługi prawne w zakresie wielu dziedzin prawa, w szczególności w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i administracyjnego.

  Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Za pomocą formularza kontaktowego istnieje możliwość uzyskania pomocy prawnej w drodze elektronicznej.

  Kancelaria reprezentuje Klientów, zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz wojewódzkimi sądami administracyjnymi. Kancelaria występuje na wszystkich etapach postępowania, w tym także w postępowaniu zabezpieczającym i postępowaniu egzekucyjnym. Kancelaria reprezentuje również Klientów w negocjacjach ugodowych, zarówno przed wszczęciem postępowania sądowego jak i w jego trakcie.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - RzeszĂłw

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - RzeszĂłw »

  Adwokat Krzysztof Dolot prowadzi Kancelarię Adwokacką która świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i osób prawnych.
  Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego.
  Adwokat Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, sprawy odszkodowawcze, sprawy rodzinne, spadkowe)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń oraz fachową obsługę.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: