Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • SpecPrawny.pl

  SpecPrawny.pl »

  Jeśli jesteś studentem i dopiero przedzierasz się przez problemy prawne, z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś nowego i poszerzyć swoją obecną wiedzę. Proponujemy zajrzeć na forum prawne SpecPrawny.pl

  Jeżeli masz problem natury prawnej i nie masz na to funduszy, również zajrzyj na forum prawne SpecPrawny.pl. Znajdziesz tam logicznie po-agregowane działy tematyczne z wielu gałęzi prawa jak prawo cywilne, czy prawo nieruchomości. Godzina pracy prawnika to ok. 180-500 zł - na forum prawnym nie zapłacisz nic.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Aleksandra Pasternak-Minkus

  Kancelaria Adwokacka adw.Aleksandra Pasternak-Minkus »

  Kancelaria adwokacka adw.Aleksandry Pasternak Minkus z siedzibą główną we Wrocławiu i filią w Głogowie świadczy usługi prawnicze dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych z zakresu prawa cywilnego,rodzinnego,karnego,administracyjnego,pracy i ubezp.społ.,handlowego i gospodarczego.Oferta usług prawniczych obejmuje m.in. :
  doradztwo prawne,
  konsultacje i analizy prawne,
  sporządzanie pism procesowych,
  prowadzenie rozmĂłw ugodowych, negocjacji i konsultacji;
  opiniowanie i sporządzanie umów,
  zastępstwo procesowe przed Sądem Najwyższym, sądami powszechnymi, administracyjnymi, wojskowymi, organami administracji, organami egzekucyjnymi oraz Trybunałami.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie UK Szybko i bezpłatnie uzyskujemy wysokie odszkodowania

  Odszkodowanie UK Szybko i bezpłatnie uzyskujemy wysokie odszkodowania »

  Uzyskaj wysokie odszkodowanie za wypadek w Anglii. Bezpłatnie, z gwarancją wypłaty 100% odszkodowania.
  Uzyskujemy odszkodowania w UK za:
  >wypadkek drogowy
  >wypadki w pracy
  >wypadek pasaĹźer
  >wypadek pieszego
  >wypadek rowerzysty
  >wypadek motocyklisty
  >inne wypadki w UK
  U nas zawsze otrzymasz 100% odszkodowania za kaĹźdy wypadek z nie Twojej winy.
  Więcej na odszkodowanie.org.uk

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kobieta i prawo

  Kobieta i prawo »

  Porady prawne dla kobiet to temat stosunkowo świerzy w internecie. Serwis www.kobietaiprawo.pl doskonale realizuje potrzebę wielu Pań do zasięgnięcia profesjonalnej opinii prawnej odnośnie kluczowych spraw takich jak rozwody, alimenty czy prawo do opieki. Ponadto, serwis umożliwia dzielenie się swoimi doświadczeniami oraz radami poprzez rozbudowane forum.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria »

  Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak prowadzi kancelarię prawną we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych, rozwodach, alimentach oraz szeroko pojętym prawie pracy, cywilnym i rodzinnym pozwala zaoferować wszechstronną ofertę usług prawnych dla osób fizycznych. Kancelaria posiada także bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej firm, przygotowywaniu projektów umów prawnych, opiniowaniu wewnętrznych aktów normatywnych, obsłudze prawnej zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządów, rad nadzorczych obsługiwanych podmiotów obsługiwanych podmiotów. Dodatkowo kancelaria specjalizuje się w windykacji należności i dochodzeniu odszkodowań na drodze prawnej. Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak posiada certyfikat pozwalający prowadzić sprawy prawne przed e-sądami w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego. Zapraszam do skorzystanie z moich usług, profesjonalizm za rozsadna cenę

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: