Porady przez Internet Podkategoria: Porady przez Internet

 • Kancelaria Prawna Online

  Kancelaria Prawna Online »

  Kancelaria Prawna On-line jest firmą prawniczą założoną przez mecenas Joannę Nawrocką. Kancelaria Prawna On-line jest serwisem internetowym, który oferuje profesjonalne porady prawne przez Internet. Prawnicy z Kancelarii Prawnej On-line są dostępni przez całą dobę 7 dni w tygodniu aby służyć klientom profesjonalną i fachową pomocą prawną polegającą na:
  - sporządzaniu opinii prawnych z uwzględnieniem obowiązującego stanu prawnego, aktualnego orzecznictwa sądowego oraz doktryny prawnej,
  - reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych,
  - prowadzeniu windykacji należności Klientów oraz dochodzenie roszczeń przed sądami oraz organami egzekucyjnymi,
  - stałej obsługi prawnej firm.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Justyny Miechowskiej w Krakowie zaprasza na swoją stronę internetową. Kancelaria mieści się przy Al. Z Krasińskiego 1/ 22 w Krakowie i świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzi sprawy w zakresie m.in.: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa lokalowego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego.Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania co do powierzonej przez niego sprawy. Głównym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w połączeniu z troską o każdego klienta. Usługi kancelarii są świadczone poprzez: 1. reprezentowanie przed sądami i organami oraz instytucjami, 2. sporządzanie pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, skarg i apelacji, 3. udzielanie porad prawnych, w tym online,4. sporządzanie opinii prawnych oraz umów,5. windykację wierzytelności,6. doradztwo podatkowe,7. rejestrację spółek w KRS itp.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • POZEW ROZWODOWY - kancelaria rozwodowa online

  POZEW ROZWODOWY - kancelaria rozwodowa online »

  Kancelaria rozwodowa online. Zamów gotowy pozew rozwodowy w kancelarii prawnej online lub skorzystaj z profesjonalnej porady prawnej. Ponadto, odwiedzając naszą stronę możesz dowiedzieć się : ile kosztuje rozwód ?, gdzie złożyć pozew o rozwód ?, jak napisać pozew o rozwód ?, jak prawidłowo uzasadnić pozew o rozwód ?, jak wygląda i ile trwa postępowanie rozwodowe ? oraz wiele wiele innych. Na stronie znajdziesz również gotowe wzory pozwów rozwodowych do pobrania ( pozwy o rozwód z orzeczeniem o winie, bez orzekania o winie, pozwy o rozwód z powodu niezgodności charakterów ) a także szczegółowe poradniki rozwodowe. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dawid Mizerski Kancelaria adwokacka

  Dawid Mizerski Kancelaria adwokacka »

  Dawid Mizerski Kancelaria adwokacka świadczy stałą i kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i Klientów instytucjonalnych.Wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami pozwoliło na wypracowanie odpowiednich standardów działania i współpracy. Pozwalają one na świadczenie najwyższej jakości usług kompleksowego doradztwa prawnego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań związanych ze specyfiką działalności każdego Klienta. Kancelaria realizuje specjalistyczne doradztwo prawne w zakresie: ochrony praw autorskich (mając na uwadze internet i social media), prawa mediów, ochrony dóbr osobistych, zamówień publicznych, umów handlowych z zagranicą oraz prawa konkurencji i ochrony konsumentów.W tym zakresie Kancelaria oferuje bieżącą obsługę prawną firm, która obejmuje: pomoc w negocjacjach, opiniowanie i przygotowywanie dokumentów oraz zastępstwo w postępowaniach sądowych i administracyjnych.W ramach swojej działalności Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej, opiniuje kontrakty i sporządza projekty umów z zabezpieczeniem wszechstronnej analizy prawnej każdego przedsięwzięcia. Kancelaria świadczy usługi przy wykorzystaniu drogi elektronicznej za pomocą usługi e-porada, dostępnej na stronie: www.mizerski-kancelaria.eu. Pozwala ona na szybki i łatwy kontakt z prawnikiem w sprawach niewymagających osobistego kontaktu. Tego rodzaju porady są odpłatne, a ich cenę wyznacza się po sprawdzeniu treści zapytania.Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług w najważniejszych obszarach specjalizacji Kancelarii.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne

  Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne »

  Kancelaria Prawna świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Świadczymy doradztwo prawne w zakresie: prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, windykacji, prowadzenia działalności gospodarczej i innych. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z troską o każdego klienta. Nie boimy się wyzwań i chętnie zmierzymy się z Państwa problemami. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady przez Internet

Porady przez Internet - nowa strona: