Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Kancelaria Prawna Aleksander Bolko i Adam Ostaszewski Sp.P. Radcowie Prawni

  Kancelaria Prawna Aleksander Bolko i Adam Ostaszewski Sp.P. Radcowie Prawni »

  Kancelaria Prawna Bolko i Ostaszewski oferuje obsługę prawną podmiotów instytucjonalnych oraz indywidualnych. W swojej ofercie nasi radcowie prawni posiadają reprezentację przed sądem, redagowanie pism, porady prawne oraz wiele innych usług. Specjalizujemy się w wywłaszczaniu nieruchomości oraz unieważnieniu małżeństwa.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań »

  Kancelaria adwokacka adwokata Radosława Szajerskiego to dynamicznie rozwijająca się firma prawnicza. Mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Św. Marcin 35/2. Zakres świadczonych usług obejmuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, jak również pomoc prawną dla Klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności kancelaria współpracuje z księgowymi, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami. Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa karnego i karno-skarbowego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego, administracyjnego, rodzinnego, a także prawa europejskiego. Adwokat Radosław Szajerski biegle włada językiem angielskim. Profesjonalne doradztwo i wszechstronna pomoc prawna świadczone są zarówno klientom mieszkającym w kraju, jak i za jego granicami. W swojej karierze zawodowej adwokat Szajerski reprezentował Klientów mieszkających m.in.: w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Ukrainie.Zapraszamy: http://www.szajerski-adwokat.pl

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman

  Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w pełnym zakresie dziedzin to Mecenas Natalia Lechman proponuje rzetelne usługi oparte na długoletnim doświadczeniu w branży. Nawet bardzo zagmatwane sprawy znajdą swój pożądany finał o ile zostaną adekwatnie powierzone. W ramach działalności oferujemy zarówno pomoc doraźną jak i stałą obsługę prawną. Siedziba Kancelarii i filii jest zasadniczym miejscem obsługi prawnej. Najważniejszy kontakt i forma komunikacji z Klientem to poczta elektroniczna i telefon. Wyczerpujące informacje dostępne są w witrynie internetowej kancelarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową treścią witryny www i nawiązania współpracy.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • START - Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  START - Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski »

  Z początkiem lipca 2014 roku rozpoczęła działalność Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego. Kancelaria świadczy usługi na rzecz szerokiego wachlarza Klientów. Należą do nich w szczególności spółki prawa handlowego, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz klienci indywidualni. Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. z prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz prawa pracy.Więcej o ofercie Kancelarii na stronie www.adwokatwasilewski.pl

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk

  Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk »

  Powierzając sprawę naszej Kancelarii Adwokackiej w Ełku zdajesz się na doświadczenie i wiedzę opartą na 5 letnim wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz praktyce zawodowej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na terenie Ełku oraz okolic zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności: porady prawne, opinie prawne, projekty umów i pism procesowych, takich jak pozew czy apelacja oraz zastępstwo przed sądami powszechnymi.

  Adwokat, w przeciwieństwie do biur pomocy prawnej, jest zobowiązany z mocy ustawy zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych i jest to obowiązek nieogranoczony w czasie. Dodatkowym zabezpieczeniem prawnym klienta jest to, iż każdy adwokat posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Zlecając sprawę naszej kancelarii adwokackiej możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną i rzetelną pomoc prawną.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona: