Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko

  Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko »

  Adwokat Ewa Paszko zaprasza do skorzystania z pomocy prawnej swojej kancelarii w Płocku. Kancelaria współpracuje z innymi prawnikami z Płocka, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność w swoich działaniach oraz specjalizację w wielu dziedzinach prawa. Zasięg działania kancelarii to nie tylko Płock i okolice ale również inne rejony kraju. Obsługujemy osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica

  Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie medycznym. Pomagamy pacjentom którzy doznali jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu i obiegają się o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Błąd medyczny lub błąd lekarski to zjawiska bardzo powszechne w publicznej i nie publicznej służbie zdrowia. Ich efektem jest często źle wykonany zabieg medyczny bądź źle wykonany zabieg kosmetyczny. Obok takich przypadków nie powinniśmy przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie, powinniśmy ubiegać się odszkodowanie i zadośćuczynienie.

  Pomagamy również lekarzom, pielęgniarkom i położnym, które nie dopuściły się żadnego zaniedbania ani błędu w sztuce medycznej, a zostały oskarżone o narażenie pacjenta na uszczerbek na zdrowiu.

  Nasza kancelaria mieści się w Warszawie na Starym Mokotowie, na ulicy Puławskiej 111A. Wejście znajduje się w klatce B.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c.

  Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c. »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół doświadczonych specjalistów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń i wyjątkowe podejście do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii znajduje się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska trudnią się takimi działami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych i prawo zamówień publicznych. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się sporządzonym szeregiem ofert praktycznych oraz efektywnych, gwarantując obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, należy wpisać w przeglądarce następujące wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry

  Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry »

  Zajmujemy się obsługą prawną firm i wszelkich instytucji, a także obsługujemy klientów indywidualnych na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi stałe, okresowe oraz doraźne. Naszym atutem jest wysoki standard usług połączony ze zrównoważonym poziomem kosztów. Poprzez naszą stronę udzielamy również porad prawnych on-line.
  Adwokat Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla osĂłb fizycznych.
  Radca prawny Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla firm i instytucji.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. Usługi obejmują przygotowywania pism procesowych, udzielania porad prawnych i reprezentowania klientów przed sądami po stałą obsługę prawną przedsiębiorców i wykonywanie niepoświadczonych tłumaczeń dokumentów prawnych z języka angielskiego na polski i odwrotnie.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona: