Biura podatkowe Podkategoria: Biura podatkowe

 • Biuro Rachunkowe Wrocław

  Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Zdobyte doświadczenie kadry pracowniczej biura księgowego Selent & Słupina to podstawa działania, którą wzbogacamy stale podnoszonymi kwalifikacjami by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Usługi księgowe Wrocław Selent Słupina jest doświadczonym biurem księgowym działającym w mieście wrocław. Właściciele firm często się skarżą, że po podpisaniu umowy ich biura rachunkowe przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie Państwa pytania, udzielamy podpowiedzi w kwestii obniżenia i zmniejszenia obciążeń podatkowych. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę. Wysoka jakość usług poparta jest dogłębnym zgłębianiem wiedzy pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Współpracę z zamawiającym nasze usługi opieramy na należytym zrozumieniu i poznaniu specyfiki jego działalności lub firmy. Pozwala to na właściwe i prawidłowe ukierunkowanie prac oraz dostosowanie rozwiązań do jego wymogów. W ramach naszej zwyczajowej oferty znajduje się cała gama usług niezbędnych do obsługi rachunkowości firmy jak i outsourcingu księgowego. Oferujemy takie usługi jak obsługa Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji środków trwałych, Rejestrów VAT itd. Całą księgowość prowadzimy na profesjonalnym oprogramowaniu Symfonia. W biuro księgowe Wrocław możecie Państwo większość formalności związanych z utworzeniem, prowadzeniem i likwidacją firmy. Każdy nasz klient jest dla nas Klientem najważniejszym. Ceny pełnej rachunkowości już od 500 zł.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań

  Biuro rachunkowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu oferujące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasz personel to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Naszymi Klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności. Zapewniamy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław

  Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Profit oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm z Wrocławia i okolic. Działalność prowadzi od dwudziestu lat i posiada doświadczoną kadrę księgowych. Obok prowadzenia rachunkowości dla firm z Wrocławia i okolic, służy doradztwem dla osób, którzy zamierzają otworzyć działalność gospodarczą. Biuro rachunkowe zapewnia opiekę merytoryczną dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę w biznesie i decyduje się na podpisanie umowy o prowadzenie rachunkowości. Płatności za obsługę nie zależą od stałego cennika, gdyż do każdego klienta podchodzi się całkowicie indywidualnie. Księgowość prowadzona jest rzetelnie i terminowo obliczane są należności wobec urzędu skarbowego a na koniec roku podatkowego sporządzany jest raport z działalności. Roczne rozliczenia podatku wchodzi również w skład usług oferowanych przez biuro rachunkowe Profit. Nasi księgowi nieustannie śledzą zmiany w prawie podatkowym i skarbowym, aby być na bieżąco i nie popełniać żadnych błędów. Za niewielką opłatą pobieraną co miesiąc, przedsiębiorca ma do dyspozycji konsultanta, który odpowiada na każde zapytanie dotyczące podatków, sposobu rozliczeń i korzystnych możliwości prowadzenia działalności. Minimum formalności, a maksimum korzyści to domena współpracy z naszym biurem. Przedsiębiorcy korzystający już od lat z usług biura rachunkowego potwierdzają wysoką jakość usług. Współpraca przebiega w miłej atmosferze, a pracownicy zawsze gotowi są służyć pomocą merytoryczną i poradą.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Holandii

  Zwrot podatku z Holandii »

  Kancelaria Podatkowa Bean rozlicza on-line podatki holenderskie i belgijskie. Przygotowuje wnioski do zasilku rodzinnego w Holandii (kinderbijslag), dodatek dla dziecka/dzieci, (Kindgebonden budget) zwrot za świadczenia zdrowotne (Zorgtoeslag), dodatki dla dzieci przewlekle chorych itp. Bezplatne konsultacje dot.podatkow i zasilkow rodzinnych.Czynnosci mozna zalatwic on-line. Informacje telefon/email/komunikatory.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość KrakĂłw

  Księgowość KrakĂłw »

  Biuro Rachunkowe Anmar z siedzibą w Krakowie oferuje swoim klientom profesjonalne usługi księgowe w skład których wchodzą m.in.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sprawy kadrowo-płacowe, rozliczenia ZUS, INTRASTAT, pełna księgowość. Kraków i województwo małopolskie - obsługujemy firmy głównie z tego obszaru. Prowadzenie księgowości zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw i firm handlowo-usługowych o różnej wielkości i zróżnicowanych formach prawnych. Skontaktuj się z nami w celu poznania całej naszej oferty księgowej.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podatkowe

Biura podatkowe - nowa strona: