Biura podatkowe Podkategoria: Biura podatkowe

 • RACHMISTRZ - Rachunkowość RzeszĂłw

  RACHMISTRZ - Rachunkowość RzeszĂłw »

  Biuro rachunkowe Rachmistrz Rzeszów zatrudnia specjalistów, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie w działaniu na takich obszarach, jak: finanse, rachunkowość, księgowość, zarządzanie i podatki. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo. Jesteśmy gotowi wspomagać ich na każdym etapie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W naszej załodze pracuje 10 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kwalifikacje oraz certyfikaty, a także ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. W naszej pracy stawiamy na jakość, solidność, innowacyjność oraz doświadczenie. Oferowane przez nas usługi staramy się zawsze dostosowywać do możliwości oraz potrzeb naszych Klientów.
  Biuro rachunkowe Rachmistrz w zakresie usług księgowych proponuje swoim Klientom prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z urzędami, jak również dopilnowywanie spraw podatkowych oraz ryczałtowych. Jesteśmy też gotowi do tego, by prowadzić pełną obsługę kadrowo-płacową. W ramach tej usługi proponujemy prowadzenie ewidencji czasu pracy, sporządzanie umów, prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem stosunku pracy. Nasze biuro ma także w ofercie doradztwo podatkowe, z którego mogą skorzystać wszystkie firmy.
  Naszym zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w zarządzaniu firmowymi finansami. Jesteśmy na bieżąco we wszelkich zmianach prawnych, dlatego możemy doradzać Klientom z zakresu efektywnego prowadzenia biznesu. Doradzamy naszym Klientom z zakresu podatku od towarów oraz usług, jak też podatku dochodowego CIT. Dzięki skorzystaniu z naszej pomocy, osoby prowadzące działalność mogą oszczędzić czas oraz skupić swoją uwagę na prowadzeniu firmy. Stosujemy elastyczne podejście do Klienta, jak również staramy się zagwarantować atrakcyjne ceny za nasze usługi. Nasze biuro rachunkowe jest to firma rzetelna oraz godna zaufania, dlatego też zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa gdynia

  Księgowa gdynia »

  Księgowa Gdynia w zależności od tego czy zajmuje się księgowością polską czy zagraniczną musi posiadać wiedzę na temat prawa i podatków danego państwa. Obecnie silnie rozwija się sektor SSC, czyli centrów finansowych, które zajmują się outsourcingiem lun insourcingiem usług finansowo – księgowych. W takich firmach poza wiedzą z zakresy finansów i przepisów istotna jest również znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego, czasem nawet bardzo egzotycznego jak hebrajski, czeski, słowacki czy japoński. Wynika to z faktu że klientami SSC są firmy z całego świata i komunikacja z poszczególnymi osobami wymaga ich ojczystego języka, również, aby odczytać dokumenty.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw

  Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw »

  MKM Kraków jest to profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje pełną obsługę księgową dla firm. Nasza oferta zawiera także obsługę kadrowo-płacową. Współpracujemy tak z podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i z nowo powstającymi, którym proponujemy bezpłatne przygotowanie oraz złożenie dokumentów rejestracyjnych firmy. Nasz zespół to kadra doświadczonych i dobrze przeszkolonych pracowników. Żeby ciągle podnosić poziom proponowanych usług, współpracujemy z Kancelarią Biegłych Rewidentów, jak też z doradcami prawnymi. Nasza firma prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Dbamy o bezpieczeństwo Klientów, dlatego usługi biura księgowego są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W trosce o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności, bierzemy za nich na siebie ciężar kontaktów z Urzędami Skarbowymi i Inspektoratami ZUS.
  Biuro rachunkowe proponuje swoim Klientom usługi: prowadzenie ksiąg w zgodzie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń podatku VAT, CIT i PIT, przygotowywanie bilansów oraz innych sprawozdań. Prócz tego biuro księgowe sporządza sprawozdania z transakcji obrotu wewnątrzunijnego i przygotowuje sprawozdania statystyczne. W obszarze obsługi kadrowo-płacowej, zajmujemy się sporządzaniem list wynagrodzeń pracowników, prowadzimy dokumentację do rozliczeń z ZUS oraz przygotowujemy dokumenty związane z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników. Prócz tego nasza księgowość prowadzi akta osobowe pracowników, czuwa nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP. O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczne referencje do wglądu na naszej stronie firmowej. Dla nowych Klientów, w pierwszych 3 miesiącach współpracy, przygotowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe. Wszystkich potencjalnych Klientów zapraszamy do wysyłania zapytań na adres naszej poczty elektronicznej.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice

  Biuro rachunkowe Katowice »

  Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe, księgowe, kadrowe oraz płacowe. Pomagamy pozyskać dotacje z UE oraz inne dotacje dla firm na rozwój działalności. Zapewniamy pełne wsparcie konsultingowe, opracowujemy plany przywrócenie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Wykonujemy analizy finansowe, restrukturyzacyjne, symulacje fuzji i połączeń. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi podatkowe Wrocław

  Usługi podatkowe Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która funkcjonuje na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Pierwotnie jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podatkowe

Biura podatkowe - nowa strona: