Biura podatkowe Podkategoria: Biura podatkowe

 • MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe

  MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe »

  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie

  Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus rozlicza podatników o różnej specyfikacji działalności gospodarczej głównie na terenie Szczecina. Pozwoliło nam to zdobyć wysokie doświadczenie w kompleksowym i profesjonalnym obsługiwaniu Klientów, z których każdy zajmuje się innego rodzaju działalnością. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu firm zajmujących się:
  kompleksowym prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów.
  Rozwiązanie to pozwala Państwu zaoszczędzić tak cenny w dzisiejszym życiu czas a nam prawidłowo i rzetelnie rozliczyć dany miesiąc pod względem księgowym!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maximus - Biuro Rachunkowe w Rawiczu

  Maximus - Biuro Rachunkowe w Rawiczu »

  Biuro Rachunkowe Maximus Waldemar Goliński Rawicz proponuje kompleksowe usługi w zakresie: obsługa księgowa, pełna obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje VAT, ZUS, doradztwo w sprawach podatkowych i podatkowo-księgowych, PIT-y roczne, pomoc przy opracowywaniu wniosków o dotacje unijne. Maximus to nowoczesna obsługa i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku UK

  Zwrot podatku UK »

  Nasze biuro podatków zagranicznych pomoże Ci uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd., Holandii, Austrii, Niemiec, Norwegii oraz USA. Osobom pracującym w Niemczech możemy dodatkowo pomóc uzyskać zasiłek rodzinny - Kindergeld. Wystarczy złożyć wniosek o zwrot podatku za pośrednictwem naszej firmy, a zajmiemy się wszystkimi formalnościami i kontaktem z zagranicznym urzędem podatkowym. Uzyskujemy maksymalne zwroty w najkrótszym możliwym czasie.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii

  Zwrot podatku z Anglii »

  Biuro podatków zagranicznych, przeprowadzające zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. Umożliwiamy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec (KIndergeld). Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu uzyskujemy maksymalne zwroty w możliwie najkrótszym czasie. Z nami nie będziesz musiał przejmować się formalnościami, wszystko załatwimy za Ciebie szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podatkowe

Biura podatkowe - nowa strona: