Biura podatkowe Podkategoria: Biura podatkowe

 • Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING

  Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING »

  Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek (prawo korporacyjne, przekształcenia, fuzje, przejęcia, obsługa bieżąca, doradztwo, opinie prawne, analizy), - prawa gospodarczego i handlowego (umowy, tworzenie, analizy, audyty, obsługa bieżąca), prawa podatkowego i celnego (doradztwo, obsługa bieżąca, zastępstwo w postępowaniach, audyty, odwołania, skargi, kasacje). Prowadzimy bieżące sprawy spółek handlowych, cywilnych, stowarzyszeń i fundacji. W zakres szeroko rozumianego prawa gospodarczego i cywilnego wchodzi m.in.: przygotowanie dokumentacji do Zgromadzeń Wspólników, Zebrań; rejestracja podmiotów i zmian w KRS; sporządzanie i weryfikacja umów oraz pism cywilno-prawnych.
  Nabywamy spółki znajdujące się w trudnej sytuacji prawnej i ekonomicznej, na rzecz własną lub potencjalnych nabywców lub inwestorów.
  Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.
  Priorytetem i celem działań Kancelarii jest stosowanie rozwiązań zwiększających pewność i stabilność funkcjonowania Biznesu oraz minimalizujących ryzyko występowania nieprzewidywalnych i skomplikowanych sytuacji faktycznych.
  Zapraszamy na stronę Kancelarii www.ladona.com.pl

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Pratum

  Biuro Rachunkowe - Pratum »

  Biuro Rachunkowe oferuje:
  prowadzenie pełnej księgowości i KPiR,Vat, ZUS, kadry i płace,import,eksport, dostawy i nabycia z UE. Specjalizujemy się w obsłudze spółek.
  Miła i dyskretna obsługa.
  Długoletnie doświadczenie.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus - Warszawa

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus - Warszawa »

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus. Sp. z o.o. od lat prowadzi kompleksowe usługi dla firm oraz osób prywatnych. Wszelkie procesy księgowe dostosowane są indywidualnie do potrzeb klienta, co obniża sumpty, jak i wzmacnia skuteczność. Znaczącym walorem biura jest kompleksowość oferty - zarówno usługi rachunkowe, jak i prawne. Przez co proponuje kompleksowe usługi outsourcingowe dla instytucji. Tak więc, nie tylko księgowość, ale i pomoc przy zakładaniu spółek i wiele innych czynności wykonać może za Ciebie i Twoją firmę Biuro Abicus. Przekonaj się również i Ty ile zyskasz dzięki współpracy z Abicus.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Luka s.c. KrakĂłw

  Biuro rachunkowe Luka s.c. KrakĂłw »

  Działamy na rynku krakowskim od 1993 roku w formie spółki cywilnej. Nasza wiedza poparta wieloletnią praktyką, licencja doradcy podatkowego nr. 01140 na pewno przysłuży się rozwojowi Twojej firmy. Uprawnienia, które posiadamy pozwalają nam na obsługę każdego rodzaju działalności gospodarczych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice

  Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasze przedsiębiorstwo
  biuro rachunkowe Katowice - Ekonomist to więcej niż 20 lat bogatego doświadczenia z obszaru księgowości oraz rachunkowości. Realizujemy dodatkowo badanie bilansu - auditingu finansowego.

  Służymy doradztwem oraz wspomagamy w podobny sposób małe jak i wielkie przedsiębiorstwa po to by pomóc Wam w pokonywaniu zawikłanych traktów statutów rachunkowych również fiskalnych. Nasza jednostka to głównie jej personel - osoby profesjonalne. To ich wprawa tudzież kwalifikacje kształtują naszą reputację. W dodatku wciąż się szkolimy również polepszamy, zróżnicowując naszą propozycję tak aby dotrzymać kroku Waszym najogromniejszym żądaniom.

  W swoje obowiązki inwestujemy wiele zaintrygowania. Kładziemy wyjątkowo na stan wdrożonych usług, a także Wasze bezpieczeństwo. Do wszystkich klientów podchodzimy poszczególnie, wskutek tego u nas wynajdziesz ogół tego czego potrzebujesz.

  Najlepsze usługi księgowe Katowice - to Ekonomist. Jesteśmy konkretnym kontrahentem dla naszych klientów. Już teraz wstąp na naszą stronę ekonomist.pl dodatkowo skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podatkowe

Biura podatkowe - nowa strona: