Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Odszkodowanie w Anglii

  Odszkodowanie w Anglii »

  Strona odszkodowaniaanglia.pl zaistniał by pomagać poszkodowanym Polakom pracującym w Anglii w otrzymywaniu odszkodowań za wypadek.Jesteśmy specjalistami w odszkodowaniu za wypadki komunikacyjne (także pasażerów, pieszych, rowerzystów i motocyklistów), a także wypadkach w pracy w anglii.Fachowość, skuteczność oraz wiedza z zakresu prawa dają pewność co do jakości świadczonych usług.Dlatego że mamy wysoką efektywność pod względem wygrywania spraw o zadośćuczynienia powypadkowe w wielkiej brytanii masz pełne przekonanie że że wywalczymy wysokie odszkodowanie.Dzięki naszemu serwisowi poszkodowany w wypadku w Anglii może otrzymać odszkodowanie|poszkodowany w wypadku może otrzymaćodszkodowania w Anglii Jeśli ważna jest dla Państwa szybkość oraz efektywność w uzyskaniu odszkodowania, to z pewnością skorzystasz z naszej strony.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oskar Hładki Kancelaria Radcy Prawnego

  Oskar Hładki Kancelaria Radcy Prawnego »

  Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe, projekty wniosków i umów, udzielamy porad prawnych oraz oferujemy zastępstwo procesowe przed sądami.

  Specjalizujemy się w uzyskiwaniu na rzecz poszkodowanych odszkodowań. Zajmujemy się wypadkami komunikacyjnymi. Obsługujemy szkody osobowe i uzyskujemy odszkodowania i zadośćuczynienia. Zajmujemy się również szkodami rolniczymi. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań z tytułu szkód majątkowych (pożar, powódź, zalanie, huragan, kradzież, dewastacja mienia. Uzyskujemy odszkodowania za szkody wyrządzone przez wadliwe decyzje administracyjne. Opiniujemy umowy ubezpieczeniowe Auto casco (AC), od odpowiedzialności cywilnej (OC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NW).

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek Anglia

  Wypadek Anglia »

  Jeśli stałeś się rannym w jakimkolwiek zdarzeniu drogowym i nie jesteś za to winny, a wszystko to wydarzyło się na Wyspach – już teraz wejdź na reklamowaną tu witrynę. Przeczytasz na niej dużo przydatnych, konkretnych i wartościowych wiadomości, dzięki jakim będziesz mógł otrzymania pewnego zadośćuczynienia z Wielkiej Brytanii. Jeśli zaś poszukujesz wskazówki w tym zakresie lub pragniesz, żeby materiami formalnymi zajęli się specjaliści – zaufaj właśnie nam. Zapewniamy kompetentną pomoc i wysoką efektywność.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Wrocław

  Odszkodowanie Wrocław »

  Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław - KDRO.pl, odzyska dla Państwa najwyższe odszkodowanie za wypadek, odszkkodowanie za błąd medyczny, czy też odszkodowanie za słupy energetyczne. Prowadzimy sprawy od A do Z, czyli od etapu przedsądowego aż do reprezentacji przed Sądami wszystkich instancji. Wysokie odszkodowanie za wypadek? - tylko z KDRO.pl

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Wrocław - blog o odszkodowaniach

  Odszkodowanie Wrocław - blog o odszkodowaniach »

  Blog o tym jak odzyskać wysokie odszkodowanie prowadzony przez KDRO.pl Wrocław. Na blogu wiadomości o wypadkach z Dolnego Śląska a także informacje jak odzyskać odszkodowanie za slupy energetyczne. Kancelaria posiada biura regionalne m. in. w miejscowościach Dzierżoniów, Środa Śląska, Sobótka, Kobierzyce, Jordanów Śląski,

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: