Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Kancelaria radcy prawnego w Słupsku - Krzysztofa Gutowska

  Kancelaria radcy prawnego w Słupsku - Krzysztofa Gutowska »

  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i instytucji samorządowych.Doświadczenie i wysoki poziom wiedzy reprezentowany przez Kancelarię potwierdzają: praktyka w zakresie negocjacji i obsługi prawnej przedsiębiorstw i terenowych jednostek samorządowych, Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla środowisk gospodarczych i urzędniczych, tworzenie wysokiej jakości pism procesowych

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności

  Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności »

  Kancelaria prawa gospodarczego Legal Adviser Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami. Oferujemy całościowe podejście do tematu windykacji - od monitoringu wierzytelności po asystę w postępowaniu komorniczym.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria NMB - Poznań

  Kancelaria NMB - Poznań »

  Zespół prawników - adwokatów i radców prawnych zajmujący się od 10 lat kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz obługą osób prywatnych mających problemy prawne. Kancelaria prowadzi stała obsługę prawną firm, postępowania sądowe, zajmuje się m.in, prawem handlowym, upadłościowym, własności przemysłowej i znakami toawrowymi, rzeczowym, prawem nieruchomościowym i lokalowym, zamówieniami publicznymi, prawem karnym, rolnym i leśnym, prawem pracy, prawem spółdzielczym i wekslowym. Prowadzi sprawy sądowe. Dla osób fizycznych prowadzi sprawy rodzinne, rozwodowe i karne. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi także sprawy majątkowe w tym odszkodowawcze, podziały majatku i zniesienia współwłasności. Prowadzone są windykacje, ale także ochrona dłuznika. Kancelaria zajmuje się także sprawami niestandardowymi. Możliwe dla firm wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe, a dla osób fizycznych za sprawę lub z pramia za sukces.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Justyny Miechowskiej w Krakowie zaprasza na swoją stronę internetową. Kancelaria mieści się przy Al. Z Krasińskiego 1/ 22 w Krakowie i świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzi sprawy w zakresie m.in.: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa lokalowego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego.Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania co do powierzonej przez niego sprawy. Głównym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w połączeniu z troską o każdego klienta. Usługi kancelarii są świadczone poprzez: 1. reprezentowanie przed sądami i organami oraz instytucjami, 2. sporządzanie pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, skarg i apelacji, 3. udzielanie porad prawnych, w tym online,4. sporządzanie opinii prawnych oraz umów,5. windykację wierzytelności,6. doradztwo podatkowe,7. rejestrację spółek w KRS itp.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu

  Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu »

  Kancelaria Prawna Hubert Lary jest specjalistyczną kancelarią radcy prawnego. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, podatkowym, transportowym i oświatowym. Oszczędzając na nas tracisz w interesach.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: