Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa »

  Postanowienie o rozwodzie czy też separacji niejednokrotnie jest jedną z najcięższych jakie zmuszeni są podjąć współmałżonkowie. Już sam rozwód jak również scalone z tym procedury sądowe są dla powodów frustrującym oraz pełnym emocji doznaniem. O ile zdecydujecie się Państwo na polecenie naszej kancelarii własnych spraw wesprzemy Państwa w przebrnięciu przez ów ciężki etap życia w sposób zręczny, rychły oraz w miarę możliwości nie stresujący, a zarazem zapewniając całkowitą opiekę Państwa interesów na etapie przedprocesowym jak również w momencie procesu sądowego. Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych ze stolicy promonującą wsparcie w sprawach takich jak: rozwód, rozdział dobra wspólnego (dodatkowo, w obrębie współwłasności podmiotów ekonomicznych), alimenty i ich wykonanie, kompetencja rodzicielska, patronat nad nieletnimi dziećmi oraz pozostałe. Zawitaj do nas już dziś – napisz ewentualnie zadzwoń. Gwarantujemy, iż czynnie oraz najprędzej, jak to tylko możliwe, sprostamy również najbardziejskomplikowanym kłopotom prawnym. Z nami roztanie stanie się prostsze.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pawłowska - Olsztyn

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pawłowska - Olsztyn »

  Kancelaria prawna Magdaleny Pawłowskiej ma swoje specjalizacje: odszkodowania, prawo pracy, prawo konsumenta. Nasz adres: Radca prawny Olsztyn. Kancelaria znajduje się na ul. Kościuszki, Olsztyn, tel. 601 362 532. Obsługa osób fizycznych i prawnych. Porady Prawne, Odszkodowania.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn

  Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn »

  Marcin Osiecki to prawnik zajmujący się m. in. prawem pracy, odszkodowaniami, prawem konsumenckim, prawem podatkowym i spadkowym. Znajduje się na ul. Kościuszki w Olsztynie. Dodatkowo pomaga odzyskać należności dla przedsiębiorstwo i przeprowadzić skuteczną windykacje.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz

  Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi pomocy prawnej, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy także usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu

  Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu »

  Doradztwo prawne w zakresie prawa niemieckiego.

  Kancelaria bnt oferuje polskim przedsiębiorcom pełne spektrum usług prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego i innych dziedzin szeroko pojętego prawa gospodarczego.

  Ponadto reprezentujemy klientów polskojęzycznych przed niemieckimi sądami powszechnymi oraz w ramach interwencji przedsądowej, np. wobec niemieckich ubezpieczycieli w tzw. ubezpieczeniowym postępowaniu likwidacyjnym.

  Osobą do kontaktu oraz odpowiedzialną w kancelarii za obsługę prawną polskich klientów jest RA Mirosław Szymaszek.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: