Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal

  Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal »

  Kancelaria Prawna z Wrocławia - Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal, posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych i firm. Radca Prawny specjalizuje się w sprawach o odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za śmierć osoby bliskiej. Drugą specjalizacją kancelarii prawnej z Wrocławia jest prawo rodzinne - sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku i sprawy spadkowe.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań »

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych (osób fizycznych) oraz podmiotów gospodarczych (firm i spółek). Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne ramach stałej współpracy lub w ramach jednorazowego zlecenia lub zgodnie z życzeniem i indywidualnymi potrzebami Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.Dziedziny prawa, w których oferujemy nasze działania to w szczególności prawo: administracyjne, cywilne, gospodarcze i handlowe, karne, rodzinne, pracy.Prace, które są nam powierzone realizujemy bardzo starannie o interesy naszych Klientów. Bogate doświadczenie połączone z fachową wiedzą pozwala nam świadczyć skuteczną pomoc prawną.Nasza oferta obejmuje między innymi wiele różnych dziedzin prawa. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do współprace: http://acadwokat.pl

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie »

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie. Obrońca, sprawy karne, rozwód, alimenty, podział majątku, spadkowe, cywilne, porady prawne, rejestracja podmiotów w KRS, dochodzenie odszkodowań.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna WspĂłlnot Mieszkaniowych

  Kancelaria Prawna WspĂłlnot Mieszkaniowych »

  KPWM Kancelaria Prawna Wspólnot Mieszkaniowych Tomasz Bis powstała jako odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie odnośnie usług prawnych związanych z całym szeregiem spraw odnoszących się bezpośrednio lub pośrednio do wspólnot mieszkaniowych. Stanowi ona zarazem odzwierciedlenie tendencji na rynku lokali mieszkalnych, gdzie rzeczona wspólnota mieszkaniowa pretenduje do bycia głównym podmiotem organizacyjnym w tym zakresie, kosztem chociażby spółdzielni mieszkaniowych. Jednocześnie samo ich funkcjonowanie nierzadko rodzi problemy wewnątrz wspólnoty jak i z otoczeniem zewnętrznym, prowadząc do powstawania różnego rodzaju sporów.

  Znając specyfikę i uwarunkowania tego rodzaju spraw, a tym samy posiadając już dość bogate doświadczenie poparte wcześniej zdobytą wiedzą, kierujemy swoją ofertę m.in. do: członków wspólnot mieszkaniowych; zarządów wspólnot mieszkaniowych; administratorów wspólnot mieszkaniowych; inwestorów (deweloperów) oraz innych podmiotów mających styczność w swojej działalności ze wspólnotami mieszkaniowymi.

  Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego, jednakże z uwagi na charaker sprawy jesteśmy w stanie podjąć się zleceń z innych regionów Polski.

  Naszym celem jest zapewnienie wysokiego i kompleksowego poziomu usług prawnych połączonego ze skutecznością w działalniu.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mariusz Lewandowski - Toruń

  Kancelaria Mariusz Lewandowski - Toruń »

  Kancelaria adwokacka Mariusz Lewandowski oferuję pełen zakres usług i porad prawnych w tym m.in postępowanie ekstradycjne, wykonawcze, sądowe, a także prawo karne, prawo gospodarcze oraz administracyjne. Nasze porady to także prawo pracy, jak i prawo rodzinne i opiekuńcze. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: