Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • KANCELARIA ADWOKACKA Rita Miling - Konin

  KANCELARIA ADWOKACKA Rita Miling - Konin »

  Strona internetowa adwokat-miling.pl przedstawia ofertę Kancelarii Adwokackiej Rita Miling z siedzibą w Koninie. Oferowane usługi oparte są o kompleksową oraz fachową pomoc prawną zarówno dla klienta indywidualnego oraz podmiotu gospodarczego. Usługi kancelarii obejmują takie dziedziny prawa jak: prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze prawo gospodarcze oraz prawo administracyjne. Na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej w Koninie adwokat Rity Milling znajdują się również pełne informacje na temat jej działalności oraz dokładny opis oferowanych usług z rozróżnieniem na poszczególne dziedziny. Na stronie znajdują się również wszelkie dane potrzebne do kontaktu.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg

  Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Szakiewicza to kancelaria świadcząca usługi profesjonalego doradztwa prawnego na rzecz małych firm, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również osób fizycznych.Nie świadczymy usług najtaniej, ani najszybciej. Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom profesjonalnej, sprawnej i kompleksowej obsługi prawnej.Uważamy, że na rynku świadczonych przez Kancelarię usług priorytetem pozostać musi profesjonalizm i wszechstronna analiza zagadnień zgłaszanych przez Klienta.Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta: w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta lub w innym miejscu, jak rownież za pośrednictwem środków komunikacji na odległość, takich jak telefon, poczta e-mail.Zapraszam do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - Adwokat Piotr Fordey Bielsko

  Prawnik - Adwokat Piotr Fordey Bielsko »

  Kancelaria Adwokacka Piotr Fordey mieszcząca się w Bielsku-Białej oferuje pomoc prawną, doradztwo oraz zastępstwo procesowe. Prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, rodzinne czy administracyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm jak i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka obronca.com.pl

  Kancelaria adwokacka obronca.com.pl »

  Kancelaria adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, podział majątku), karnego i cywilnego. W zespole zatrudnionych jest 20 prawników o różnych specjalizacjach - każda sprawa zostaje przydzielona według konkretnej specjalności. Najczęściej reprezentujemy klientów z sprawach z zakresu odszkodowań. Na stronie internetowej kancelarii zainteresowane osoby mogą zapoznać się z naszymi najnowszymi sukcesami w związku z postępowaniami o odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Duzeodszkodowania - dochodzenie odszkodowań

  Duzeodszkodowania - dochodzenie odszkodowań »

  Kancelaria Duże Odszkodowania świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu wszelkiego rodzaju spraw odszkodowawczych. Pomagamy osobom pokrzywdzonym uzyskać należną rekompensatę w związku z odszkodowaniami powypadkowymi, komunikacyjnymi, za błąd lekarski czy śmierć. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta - pierwsza konsultacja odnośnie zasadności składanych roszczeń jest darmowa, po to, aby ustalić prawdopodobieństwo wygrania sprawy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: