Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Kancelaria Odszkodowawcza Meditor-Oddział Lublin

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor-Oddział Lublin »

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor jest liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej)

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa »

  Kancelaria Haas świadczy w szerokim zakresie usługi prawne dla osób fizycznych i biznesu, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów zagranicznych. Usługi świadczone są na obszarze centralnej Polski, województwa Łódzkiego, miejscowości takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek, Łódź i inne. Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu szeroko pojętego postępowania cywilnego, a więc o odszkodowanie, windykację, naruszenie dóbr osobistych, niewykonanie umów. Kancelaria świadczy także usługi w sprawach spadkowych, o zachowek oraz o dział spadku. Z zakresu prawa rodzinnego pomoc może dotyczyć spraw o rozwód, separację, majątek wspólny, alimenty, opiekę i kuratelę. Kancelaria świadczy pomoc w sprawach administracyjnych, karnych, wykroczeń, skarbowych oraz zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują doradztwo, sporządzanie pism i innych dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c.

  Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c. »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół doświadczonych specjalistów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń i wyjątkowe podejście do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii znajduje się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska trudnią się takimi działami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych i prawo zamówień publicznych. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się sporządzonym szeregiem ofert praktycznych oraz efektywnych, gwarantując obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, należy wpisać w przeglądarce następujące wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław

  Odszkodowania Wrocław »

  Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach w pracy oraz w rolnictwie.

  Nasza firma od samego początku swojej działalności skupiła się na pomaganiu poszkodowanym w uzyskaniu dla nich należnych im odszkodowań.

  Prawie dziesięć lat doświadczeń dzisiaj przekłada się na nasze osiągnięcia. Jesteśmy absolutnym liderem jeśli chodzi o wysokość odszkodowań.

  Działamy w całej Polsce. Pomagamy także osobom poszkodowanym poza granicami kraju.

  Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji, które potwierdzą naszą solidność.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania

  Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania »

  Kancelaria Effect to firma windykacyjna i kancelaria odszkodowawcza z Krakowa. Działamy w szeroko pojętej branży finansowo – prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności między przedsiębiorcami oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym dla osób prywatnych i obsługą prawną przedsiębiorców. Jesteśmy z Krakowa, lecz szybko i skutecznie odzsykujemy należności na terenie małopolski oraz w pozostałych częściach kraju. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie skutecznej windykacji długów, dochodzenia odszkodowań powypadkowych lub też potrzebują Państwo porady prawnej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług windykacyjnych, odszkodowawczych oraz prawnych Kancelarii Effect.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: