Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

 • Adwokat, Kancelaria Adwokacka w Gorzowie Wlkp.

  Adwokat, Kancelaria Adwokacka w Gorzowie Wlkp. »

  Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria Adwokacka RzeszĂłw

  Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria Adwokacka RzeszĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów ”KANCELARIA24” – Adwokat Rzeszów – Marta Bartoń-Szpunar. Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców z zakresu m.in. prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, spółek, nieruchomości, lokalowego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego, opiekuńczego, własności intelektualnej. Kancelaria oferuje porady prawne, doradztwo prawne - sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy. Kancelaria Prawna Rzeszów ”KANCELARIA24” reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Zapraszamy do kontaktu osobistego z naszą kancelarią oraz odwiedzenia strony www.kancelaria24.org w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Ewa Mazur-Pawłowska z Łodzi

  Kancelaria Adwokacka - Ewa Mazur-Pawłowska z Łodzi »

  Kancelaria Adwokacka Ewy Mazur Pawłowskiej to zespół doświadczonych adwokatów, którzy udzielają prawnej pomocy klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Nasza oferta obejmuje między innymi doradztwo prawne w zakresie obrotu nieruchomościami, rejestrację spółek oraz zagadnienia związane z prawem cywilnym.

  Doświadczenie i wiedza pozwalają nam oferować porady prawne szybko i jednocześnie są one skuteczne. Zapraszamy na stronę naszej kancelarii adwokackiej, gdzie znajdą Państwo dodatkowe informacje na temat oferowanych przez nas usług prawnych.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadek

  Odszkodowania za wypadek »

  Na witrynie znajduje się oferta firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu odszkodowań. Oferujemy pomoc w wypadkach w : rolnictwie, pracy, domu, szkole itp., itd.. Określamy rozmiar szkody oraz zgłaszamy ją w towarzystwie ubezpieczeniowym. Wystąpimy o dopłatę VAT-u, jeśli Twoje pieniądze zostały nieprawidłowo wypłacone. Pomagamy ofiarom w odzyskiwaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny. W zasięg naszych usług należy reprezentowanie poszkodowanego w Sądzie. Mocno zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin

  adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :- reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania- opracowywania i opiniowania umów, - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych- udzielania porad prawnych- udziału w negocjacjach- obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona: