Rzeczoznawcy Podkategoria: Rzeczoznawcy

 • Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych

  Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
  Bombała, Fidos
  HORN sp. partnerska

  Jesteśmy zespołem rzeczoznawców majątkowych specjalizujących się w wycenie nieruchomości oraz innych aktywów. Szczególne doświadczenie posiadamy w zakresie wyceny nieruchomości komercyjnych. Wyceniamy wszelkie obiekty komercyjne począwszy od typowych (biurowców, sklepów, magazynów, hoteli) aż do nieruchomości wysoce specjalistycznych (np. pola golfowe, terminale przeładunkowe). Podejmowane przez nas działania są zawsze adekwatne do zakresu i skali wycenianego mienia. Z najwyższą starannością oszacujemy wartość zarówno małego lokalu mieszkalnego jak również dużej fabryki. W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i sprawdzoną wiedzę.

  Przy projektach interdyscyplinarnych wymagających dodatkowej specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny współpracujemy z najlepszymi ekspertami. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym doradcą. Nasze usługi są kompleksowe zarówno w zakresie wyceny mienia jak też obsługi prawnej. Wykonując zawód zaufania publicznego przestrzegamy ściśle tajemnicy zawodowej.

  Nasi dotychczasowi klienci to w głównej mierze: przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, banki, fundusze inwestycyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe, komornicy, firmy konsultingowe, instytucje naukowe.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała, Wycena Nieruchomości

  Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała, Wycena Nieruchomości »

  Jeżeli potrzebujesz Wyceny Nieruchomości, to PRO-SIGMA jest firmą, która Ci w tym pomoże. Właścicielem Firmy jest Rzeczoznawca majątkowy Urszula Cieślar. Oferujemy wycenę: działek, mieszkań, lokali użytkowych, domów, obiektów komercyjnych oraz innych nietypowych nieruchomości, na terenach: Bielsko-Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Goczałkowice, Bestwina, Kozy, Kęty, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Skoczów, Cieszyn, a także na pozostałej części województwa śląskiego i małopolskiego.
  Oprócz usług wyceny nieruchomości dla różnorodnych potrzeb, świadczymy również następujące usługi: analizy rynku nieruchomości, doradztwo inwestycyjne i prawne rynku nieruchomości, analizy skutków uchwalenia/zmiany planów miejscowych.
  Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www.
  Urszula Cieślar, właściciel.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Ocena wartości lokali i gruntów, a także obiektów komercyjnych i w trakcie budowy. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Działamy na obszarze całej Aglomeracji Warszawskiej w następujących branżach: szacowanie nieruchomości i wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz wykonywanie badań termowizyjnych. Zajmujemy się również pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Jednym z najważniejszych powodów aproksymacji wartości przez rzeczoznawcę majątkowego jest ustanowienie hipoteki bankowej. Do pozostałych przyczyn zaliczyć należy: odszkodowanie za wywłaszczenie, ustalenie wysokości wynagrodzenia z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, ustalenie ceny nieruchomości oferowanej do sprzedaży, ustalenie ceny wywoławczej do przetargu, oszacowanie wartości dla wniesienia aportu do spółki.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna

  Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna »

  Megan Wycena to marka, pod którą pracuje właścicielka firmy i rzeczoznawca majątkowy z Pszczyny, Pani Aleksandra Mizera-Pioskowik. Działalność firmy opiera się przede wszystkim na usługach szacowania nieruchomości, nie mniej zajmuje się ona również doradztwem i analizami rynku nieruchomości. W ujęciu przestrzennym firma skupia się przede wszystkim na obsłudze powiatów pszczyńskiego, tyskiego, bielskiego, żorskiego i oświęcimskiego. Obiektywizm i profesjonalizm są wyznacznikami misji przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Nieruchomości i Finanse

  Kancelaria Nieruchomości i Finanse »

  Kancelaria Nieruchomości i Finanse to podmiot, który przeznacza swoje usługi dla kupujących i sprzedających nieruchomość bez pośredników. Nasze usługi to: doradca kredytowy, prawnik ds. nieruchomości, odbiór techniczny, notariusz.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeczoznawcy

Rzeczoznawcy - nowa strona: