Rzeczoznawcy Podkategoria: Rzeczoznawcy

 • Jadwiga Marczykiewicz, rzeczoznawca majątkowy

  Jadwiga Marczykiewicz, rzeczoznawca majątkowy »

  Oferująca swe usługi mieszkańcom Katowic i innych miejscowości aglomeracji górnośląskiej Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Jadwiga Marczykiewicz zajmuje się wyceną nieruchomości. Powierzając jej oszacowanie Państwa działki, budynku czy lokalu mieszkalnego możecie liczyć na kompetentną i profesjonalnie wykonaną usługę szacowania ich wartości, której rezultat stanowi operat szacunkowy. Przyjazne nastawienie do klienta poparte jest przejrzystym cennikiem. Strona www rzeczoznawcy zawiera informacje o osobie rzeczoznawcy nieruchomości, celach w jakich opracowywane są operaty szacunkowe oraz o dokumentach potrzebnych w trakcie czynności szacowania.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy

  Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy »

  Kancelaria Prawna w Warszawie, Doradca Podatkowy Trajan Szuladziński i Partnerzy oferuje kompleksową obsługę prawną i gospodarczą, a także zapewnia obsługę Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych Adwokatów, Rzeczoznawców Majątkowych, Rzeczników Patentowych, Księgowych i Notariuszy.

  Zachęcam Państwa do kontaktu osobistego albo poprzez telefon lub e-mail. Szersza informacja o Kancelarii znajduje się na stronach internetowych www.tsp-kancelaria.pl i www.doradcapodatkowyotwock.pl.

  Z powaĹźaniem
  Trajan Szuladziński

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeczoznawcy

Rzeczoznawcy - nowa strona: