Tłumacze przysięgli Podkategoria: Tłumacze przysięgli

 • Tłumacz

  Tłumacz »

  Działamy na rynku tłumaczeń od 1999 roku, kiedy otworzyliśmy pierwsze biuro translacji w Czeladzi. Kolejne biura zostały otwarte w Sosnowcu w 2003 r. oraz w Katowicach w 2009 r. Swój prężny rozwój zawdzięczamy kompetentnemu nastawieniu do powierzanych zadań oraz grupie doskonale wykwalifikowanych i kompetentnych translatorów przeróżnych specjalności. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Joanna Wiśniewska

  Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Joanna Wiśniewska »

  Tłumacz przysięgły ma w wielu sytuacjach dostęp do informacji tajnych. Zachowanie poufności traktuję jako podstawowy wymóg pracy w tym zawodzie.Forma tłumaczenia dokumentów może mieć kluczowe znaczenie przy wielu interesach. Dlatego należy upewnić się, czy dokumenty te trafiają w dobre ręce. Na pewno liczą Państwo na sprawne, profesjonalne i niedrogie usługi w zakresie tłumaczenia tekstów.Od tłumacza przysięgłego oczekuje się punktualności. Wszystkie moje tłumaczenia trafiają do Klientów zgodnie z uzgodnionym terminem.Jako tłumacz przysięgły dążę do tego, aby wszystkie realizowane przeze mnie tłumaczenia - zarówno pisemne jak i ustne - charakteryzowały się wysoką jakością. Posiadam duże doświadczenie w pracy tłumacza, a także korzystam z konsultacji specjalistów z przeróżnych dziedzin.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interlang

  Interlang »

  Chcemy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. “Interlang” to prężnie działające biuro tłumaczeń, które z zachowaniem największej staranności o jakość świadczonych usług obsługuje szereg firm i instytucji z całego kraju i nie tylko. W naszym biurze chętnie obsługujemy zarówno duże firmy jak i klientów indywidualnych.

  Tłumaczymy między innymi: dokumenty samochodowe, dokumenty urzędowe, dokumenty szkolne, dokumenty potrzebne do podjęcia pracy za granicą, akty notarialne, akty urodzenia, ślubu, zgonu, o niekaralności, zmiany imienia, nazwiska, dokumentacja spraw windykacyjnych, korespondencja sądowa, dokumentacja firmowa ( umowa spółki, statut, rejestr handlowy, ZUS, NIP, REGON ), tłumaczenia instrukcji i katalogów produktów dla firm polskich prężnie działających na rynkach całego świata, tłumaczenia dokumentacji technicznej i ofert przetargowych, tłumaczenia folderów reklamowych i stron www oraz wiele innych.
  Zachęcamy Państwa do wysyłania zapytań ofertowych na naszego maila

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego

  Tłumaczenia angielskiego »

  Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych tłumaczy języka angielskiego, niemieckiego i innych języków europejskich za pośrednictwem firmy LOGOS. Naszym kontrahentom dajemy usługi najwyższej jakości, szybkie i solidne translacje oraz niejawność powierzonych zamówień. Specjalizujemy się przede wszystkim w tłumaczeniach z dziedziny ekonomi oraz prawa. Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniach języka medycznego i technicznego.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Porady Prawne

  Profesjonalne Porady Prawne »

  Profesjonalne porady prawne w Serwisie prawo-porady.pl świadczone są wyłącznie przez prawników-praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Nie zatrudniamy jak inne serwisy studentów czy prawników nie mających doświadczenia w udzielaniu porad.
  Konkurencyjne ceny.

  Nasi doradcy to prawnicy-praktycy, którzy mogą się wykazać wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu porad prawnych dla osób fizycznych i prawnych.

  Celem jaki nam przyświeca to zapewnienie tanich porad prawnych wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy prawnej, a z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z usług adwokatów, radców prawnych czy doradców w ich kancelariach. Serwis nie jest nastawiony na zysk, a na propagowanie i kształtowanie świadomości prawnej swoich Klientów.

  Oferujemy szeroki zakres poradnictwa:
  - prawo cywilne
  - prawo rodzinne
  - prawo spadkowe
  - prawo mieszkaniowe
  - zabezpieczenie społeczne
  - prawo podatkowe
  - inne

  Świadczymy również usługi w zakresie sporządzania pozwów, pism procesowych, podań, wniosków, itp.

  Każdy Klient jest traktowany szczególnie i indywidualnie, a porady są udzielane prostym językiem zrozumiałym dla wszystkich.
  Zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług i starannym podejściu do problemów zgłaszanych przez Klientów.

  Klienci mogą, przez okres tygodnia, zadawać pytania dodatkowe, na które odpowiedź zostanie im udzielona bezpłatnie.

  Serwis współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi w Krakowie, Warszawie i Rzeszowie.
  Współpracujemy również z kancelarią adwokacką w Nitrze na Słowacji. Możemy zapewnić tłumaczenia przysięgłe z języka słowackiego.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumacze przysięgli

Tłumacze przysięgli - nowa strona: