Tłumacze przysięgli Podkategoria: Tłumacze przysięgli

 • Tłumaczenia Warszawa

  Tłumaczenia Warszawa »

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń TideTranslator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego KrakĂłw

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego KrakĂłw »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to mój zawód i skłonność zaciekawienia językiem. Moją branżą są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące wielorakie gałęzie takie jak na przykład finansowa, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. Oferuję tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne uwierzytelnione czyli przysięgłe. Upełnomocnienia swe uzasadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod stosownym numerem. Me doświadczenie jak i wykształcenie to długie lata pracy na różnorodnych stanowiskach i w odmiennych instancjach. Przewodnia to gałąź pieniężna w niej otrzymałam wielkie doświadczenie do spełniania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawnicze niemiecki

  Tłumaczenia prawnicze niemiecki »

  Tłumaczenia prawnicze i prawne z języka niemieckiego – Traduko Tłumacz języka niemieckiego.
  Oferujemy tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin prawa (umowy, wezwania, rozporządzenia, pisma sądowe itp.), oraz teksty specjalistyczne, w tym techniczne, ekonomiczne, finansowe, tłumaczenia stron www, tłumaczenia dla firm.
  Szybka i bezpłatna wycena online tłumaczonego tekstu. Precyzja, profesjonalizm i fachowa obsługa, tym się kierujemy w biznesie.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń prawnych

  Agencja tłumaczeń prawnych »

  Tłumaczenia prawne w biurze tłumaczeń IBT to w szczególności tłumaczenia dokumentów handlowych, niezmiernie przydatnych w ciągu funkcjonowania niemal każdego biznesu. Proponujemy naszym konsumentom kompleksową obsługę działalności, a szczególnie tłumaczenia przysięgłe i zwykłe umów handlowych, pomoc w przygotowaniu kampanii marketingowych mierzonych na rynki międzynarodowe. Oferta dla klientów biznesowych jest stale poszerzana. Tłumaczenia prawnicze w naszym stylu to przygotowanie konferencji i szkoleń, w trakcie których zapewniamy akcesoria ułatwiające procedurę przekładu konferencji czy też szkolenia, organizację przewozu oraz wiele kolejnych możliwości, zgodnie z oczekiwaniami uczestników konferencji. Tłumaczenia kluczowych z punktu widzenia biznesu pism obejmują przekłady ofert handlowych, ogólnych warunków handlu, ugody i protokoły.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawnicze

  Tłumaczenia prawnicze »

  Dostarczane do kancelarii prawnych oświadczenia, a także wydawane przez te instytucje pisma, to dokumenty wysokiej wagi. Wiemy, jak tłumaczyć je najlepiej: z maksymalną starannością i dbałością o szczegóły.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumacze przysięgli

Tłumacze przysięgli - nowa strona: