Strony związane z hasłem 'licytacje':

 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WOŁOMINIE SEBASTIAN SZYMCZUK

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WOŁOMINIE SEBASTIAN SZYMCZUK »

  Oficjalna strona Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wołominie.Egzekucje sądowe na terenie powiatu Wołomińskiego oraz całego kraju (zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku).

  Strona zawiera podstawowe informacje z działalności kancelarii, adres wraz z mapką dojazu, godziny przyjęcia stron postepowań egzekucyjnych aktualne licytacje ruchomości i nieruchomości, obszar właściwości, wzory pism i wniosków.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik E-KOMORNIK - Licytacje komornicze -Komornicza Mapa Polski

  Dziennik E-KOMORNIK - Licytacje komornicze -Komornicza Mapa Polski »

  Dziennik e-komornik to portal informacyjny w którym umieszcane są dane o prowadzonych przez komorników licytacjach z ruchomości i nieruchomości, jak również ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości i wierzytelności. W serwisie dostępna jest również baza wiedzy o adresach kancelarii komorniczych, prawnych, rzeczoznawcach, czy biegłych, jak również danych teleadresowych urzędów miejskich, banków, czy sądów powszechnych. Oprócz bazy wiedzy w serwisie znajduje się również komornicza mapa Polski na której znajdą Państwo najbardziej aktywne kancelarie komornicze Za pośrednictwem serwisu istnieje możliwość kontaktu z kancelarią prawną, zgłoszenie wniosku o restrykturyzację zadłużenia czy zawarcia ubezpieczenia typu ochronnego jak również inwestycyjnego. Częścią dziennika e-komornik jest również serwis informacyjny wiadomości komornicze dotyczący głównie postępowania egzekucyjnego, oraz rynku nieruchomości. Nie mniej jednak w serwisie umieszczane są również informacje ekonomiczne, a także finansowe i bankowe. W serwisie wiadomości komornicze znajdą Państwo wywiady, opinie, oraz najważniejsze wydarzenia a także projekty nowych aktów prawnych mające wpływ bądź normujące dziedziny życia gospodarczego wskazane wyżej.

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew

  Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew »

  Kontakt:Komornik Janina Dębskaul. Łąkowa 4,90-563 Łódźtel/fax.: 42 6377356 Adresy e-mail:kancelarii - kancelaria@komornik-lodz.pldla dłużników - dluznik@komornik-lodz.pldla wierzycieli - wierzyciel@komornik-lodz.plKancelaria:Godziny pracy kancelarii:Poniedziałek, Środa, Czwartek Piątek - 07:30 - 15:30Wtorek - 09:00 - 17:00Godziny przyjęć interesantów:Wtorek 10:00 - 17:00

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust

  Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym, działającym przy sądzie rejonowym, powołanym na stanowisko przez Ministra Sprawiedliwości.

  Komornikom sądowym powierza się w szczególności następujące zadania:
  1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne
  oraz o zabezpieczenie roszczeń;
  2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych
  przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają
  wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności;
  3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego
  lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora.

  Komornik sądowy, poza zadaniami określonymi powyżej, ma prawo:
  1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów
  za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty;
  2) na wniosek organizatora licytacji - sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi
  publicznymi licytacjami, z przybiciem najniĹźszej lub najwyĹźszej oferty.

  Środa Wielkopolska położona jest w centralnej części Wielkopolski. Orientacyjne odległości od sąsiednich miast - siedzib sądów rejonowych:
  Poznań - 30 km
  Śrem - 25 km
  Września - 25 km
  Jarocin - 35 km

  Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Środy Wlkp.,
  w kamienicy u zbiegu ulic Księdza Kegla i 17 Września, w odległości
  około 200 m od Sądu Rejonowego, położonego przy Starym Rynku.

  Bernard Gust - prawnik, od urodzenia związany z Wielkopolską, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2001-2002 pełnomocnik kancelarii radcy prawnego - kierownik biura prawnego. Od 2002 r. związany zawodowo z problematyką sądowego postępowania egzekucyjnego - jako aplikant, a następnie asesor komorniczy. Odbył także roczną praktykę sądową.
  Jego dotychczasowa praca jako prawnika nie ograniczała się tylko do stosowania prawa, bowiem w 2007 r. - będąc współorganizatorem inicjatywy asesorów komorniczych Apelacji Poznańskiej - brał czynny udział w pracach Sejmowej Komisji Nadzwyczajnej, przedstawiając propozycje zmian do rządowego projektu ustawy o komornikach sądowych i egzekucji oraz niektórych innych ustaw. Niektóre z przedstawionych rozwiązań zostały przyjęte przez Parlament i obowiązują od dnia 28 grudnia 2007 r. Nie związany z żadną partią polityczną.
  Decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 stycznia 2009 r. powołany na stanowisko Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej.

  http://www.sroda.poznankomornik.pl/

  Godziny otwarcia:
  Pon - Pt 8:00 - 16:00

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Bernard Gust

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ

  Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ »

  Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W sytuacji, gdy w momencie składania wniosku egzekucyjnego wierzycielem jest osoba poniżej osiemnastego roku życia lub gdy jest ubezwłasnowolniona wniosek egzekucyjny powinien zostać złożony przez ustawowego opiekuna, którym może być na przykład rodzic lub kurator. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »