Strony związane z hasłem 'prawo spadkowe':

 • Prawnik - Porady prawne

  Prawnik - Porady prawne »

  Jeśli szukasz porady prawnej to doskonale trafiłeś. Jesteśmy jedną z najtańszych agencji na rynku dlatego warto jest powierzyć nam swoją sprawę już dzisiaj. Stały Zespół Ekspertów udzielają porady prawne w indywidualnych problemach prawnych ( np. rozwód, alimenty, spadek) jak również w sprawach wymagających opinii prawnych, sporządzenia pism procesowych (np. pozew) Znajdziesz tu wiele cennych porad prawniczych. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, cena usługi zaczyna się już od 50zł, sam przyznaj, że tańszej porady prawnej nie znajdziesz. Nasz prawnik to osoba z wieloletnim doświadczeniem dlatego możesz być pewien, że uzyskasz poradę prawną na najwyższym poziomie.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej juĹź dzisiaj.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • DARMOWE PORADY PRAWNE - porady prawne online

  DARMOWE PORADY PRAWNE - porady prawne online »

  Portal Prawny oferujący pomoc prawną przez Internet. Na stronie znajdą Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych online lub zamówienia płatnych usług prawnych. Portal daje również możliwość skorzystania z bazy pism i umów prawnych z każdej dziedziny prawa, skorzystania z forum prawnego, na którym prawnicy i użytkownicy udzielają nieodpłatnie odpowiedzi. Na stronie znajda Państwo aktualną bazę kodeksów i aktów prawnych, komentarzy prawnych, artykułów tematycznych oraz księgarnię prawną, w której znajdą Państwo tysiące publikacji prawnych. Zapraszamy do odwiedzin !

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław | Adwokat Katarzyna Skowrońska

  Kancelaria Adwokacka Wrocław | Adwokat Katarzyna Skowrońska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Skowrońskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dla klientów indywidualnych polega m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz występowaniu przed sądami powszechnymi i urzędami. Kancelaria oferuje także podmiotom prawa gospodarczego, w szczególności spółkom handlowym, stałą obsługę prawną, w tym profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta Kancelaria adwokacka współpracuje z wieloma specjalistami - w szczególności notariuszami, doradcami podatkowymi, oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Porady Prawne

  Profesjonalne Porady Prawne »

  Profesjonalne porady prawne w Serwisie prawo-porady.pl świadczone są wyłącznie przez prawników-praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Nie zatrudniamy jak inne serwisy studentów czy prawników nie mających doświadczenia w udzielaniu porad.
  Konkurencyjne ceny.

  Nasi doradcy to prawnicy-praktycy, którzy mogą się wykazać wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu porad prawnych dla osób fizycznych i prawnych.

  Celem jaki nam przyświeca to zapewnienie tanich porad prawnych wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy prawnej, a z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z usług adwokatów, radców prawnych czy doradców w ich kancelariach. Serwis nie jest nastawiony na zysk, a na propagowanie i kształtowanie świadomości prawnej swoich Klientów.

  Oferujemy szeroki zakres poradnictwa:
  - prawo cywilne
  - prawo rodzinne
  - prawo spadkowe
  - prawo mieszkaniowe
  - zabezpieczenie społeczne
  - prawo podatkowe
  - inne

  Świadczymy również usługi w zakresie sporządzania pozwów, pism procesowych, podań, wniosków, itp.

  Każdy Klient jest traktowany szczególnie i indywidualnie, a porady są udzielane prostym językiem zrozumiałym dla wszystkich.
  Zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług i starannym podejściu do problemów zgłaszanych przez Klientów.

  Klienci mogą, przez okres tygodnia, zadawać pytania dodatkowe, na które odpowiedź zostanie im udzielona bezpłatnie.

  Serwis współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi w Krakowie, Warszawie i Rzeszowie.
  Współpracujemy również z kancelarią adwokacką w Nitrze na Słowacji. Możemy zapewnić tłumaczenia przysięgłe z języka słowackiego.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. Iga RĂłj

  Kancelaria Adwokacka adw. Iga RĂłj »

  Założycielką Kancelarii jest adwokat Iga Rój-absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, która po ukończeniu studiów odbyła trwającą 3lata etatową aplikację sądową w okręgu Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp., w okręgu Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp., jak również w okręgu Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Następnie adw. Iga Rój zdała egzamin sędziowski w Ministerstwie Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej i uzyskała wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze.

  Adwokat Iga Rój zajmuje się również działalnością naukowo-dydaktyczną, pracując jako asystent i prowadząc zajęcia ze studentami m.in. w zakresie przedmiotów: "Prawo karne i prawo wykroczeń", czy też "Prawo europejskie".

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »